Альтернативні методи заварювання кави

Альтернативні методи заварювання кави

Як ви готуєте каву? Чи користуєтеся кавоваркою, і ранок починаєте з натискання кнопки? Любите варити каву в турці, спостерігаючи, як вона піднімається і закипає, розносячи по всій квартирі прекрасний аромат? А може, просто заливаєте окропом? Хіба ви не готуєте каву вдома, взявши за звичку купувати улюблений напій в кафе по дорозі на роботу?Ми в компанії Gemini Espresso хочемо, щоб ви отримували від кожної чашки кави максимум смаку, тому сьогодні хочемо познайомити вас з різними способами альтернативного заварювання. Адже так ви зможете розкрити нові ноти кожного сорту, а також дізнатися багато цікавого про заварювання.

Отже, почнемо.

 • Кемікс. Цей спосіб заварювання бере початок з 1941 року, коли німець Пітер Шлюмб в результаті своїх кавових експериментів зробив цю чудову колбу, якою користуються і по сьогодні. Принцип роботи Кемікса простий – засипати мелену каву і залити невеликою кількістю води, щоб вийшли залишки вуглекислого газу. А далі – тонкою струйкою круговими рухами влити воду, що залишилася. Заварюватися кава буде кілька хвилин, а після, вам потрібно буде лише видалити фільтр, збовтати каву і перелити її в чашки. Хочете спробувати? Радимо протестувати такий спосіб на стовідсотковій арабіці моносорту Guatemala SHB EP із Гватемали, обсмаженої спеціально для фильтру.
 • Пуровер. Також цей спосіб називають Харіо. Цей метод заварювання існує ще з 1908 року, і придумали його в Японії. Для цього виду заварювання вам потрібна буде кава меншого помелу, ніж для Кеміксу. Процедура схожа – спочатку влити зовсім небагато води на мелену каву, (в термінології бариста це називається «передзмочування»), а потім – додати воду, що залишилася. Заварюючи каву цим способом, ви отримаєте легкий і ніжний напій. Якщо ви захочете спробувати цей метод, то радимо вам вибрати стовідсоткову арабіку моносорту Columbia із Колумбії, спеціально обсмажену для фільтру.
 • Аеропрес. Це відносно новий вид заварювання, адже його придумав в 2005 році викладач Стенфордського університету. Цей варіант сподобається тим, хто любить насичену каву. А маніпулюючи ручним тиском пресу, ви зможете проводити різні експерименти і вивести свою формулу ідеального заварювання. Щоб спробувати цей метод, радимо вам обрати стовідсоткову арабіку моносотру Guatemala SHB EP із Гватемали, спеціально обсмажену для фільтру.

Хочете дізнатися більше про альтернативне заварювання? Тоді подивіться відео від компанії Gemini Espresso, де наша ведуча Марія Шемотюк і чемпіон України з альтернативного заварювання Олексій Федоровський розкажуть і покажуть вам всі секрети таких способів приготування кави.

Дивіться більше цікавих відео на нашому YouTube-каналі.

 

Наступна зупинка — вулиця Володимирська: нова кав’ярня Gemini в історичному центрі

Враження від світового чемпіонату з Латте Арт від Беницького Олександра

BlackFest Coffee Show: як саме проходив перший кавовий бізнес-фестиваль

7 рекомендацій як відкрити успішну кав’ярню від Рената Маматказіна

Новий спосіб зробити селфі: замовити каву зі своїм зображенням

Зірковий експерт-мікс від Gemini

Чохол-кавоварка: гаджет, який забезпечить тебе кавою, де б ти не був

ЧЕРВОНИЙ КОД! Кайвова осіння кампанія.

Кав’ярня нового покоління: розумні роботи замість бариста.

Розширюємо свої горизонти: тепер кав’ярень Gemini стало ще більше

Чашка капучино: кінець усьому або початок нових відносин?

Atlas Weekend 2018: кава та драйв Non Stop

Професія бариста як альтернатива для “Вільна каса”

А пам’ятаєш, як проходив Atlas Weekend в минулому році?

Кава з Ефіопії

 • Центральний офіс

  м. Київ, вул. Антоновича, 172

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 08:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: Вихідний

Зворотній зв'язок-