Альтернативні методи заварювання кави > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Альтернативні методи заварювання кави

Як ви готуєте каву? Чи користуєтеся кавоваркою, і ранок починаєте з натискання кнопки? Любите варити каву в турці, спостерігаючи, як вона піднімається і закипає, розносячи по всій квартирі прекрасний аромат? А може, просто заливаєте окропом? Хіба ви не готуєте каву вдома, взявши за звичку купувати улюблений напій в кафе по дорозі на роботу?Ми в компанії Gemini Espresso хочемо, щоб ви отримували від кожної чашки кави максимум смаку, тому сьогодні хочемо познайомити вас з різними способами альтернативного заварювання. Адже так ви зможете розкрити нові ноти кожного сорту, а також дізнатися багато цікавого про заварювання.

Отже, почнемо.

 • Кемікс. Цей спосіб заварювання бере початок з 1941 року, коли німець Пітер Шлюмб в результаті своїх кавових експериментів зробив цю чудову колбу, якою користуються і по сьогодні. Принцип роботи Кемікса простий – засипати мелену каву і залити невеликою кількістю води, щоб вийшли залишки вуглекислого газу. А далі – тонкою струйкою круговими рухами влити воду, що залишилася. Заварюватися кава буде кілька хвилин, а після, вам потрібно буде лише видалити фільтр, збовтати каву і перелити її в чашки. Хочете спробувати? Радимо протестувати такий спосіб на стовідсотковій арабіці моносорту Guatemala SHB EP із Гватемали, обсмаженої спеціально для фильтру.
 • Пуровер. Також цей спосіб називають Харіо. Цей метод заварювання існує ще з 1908 року, і придумали його в Японії. Для цього виду заварювання вам потрібна буде кава меншого помелу, ніж для Кеміксу. Процедура схожа – спочатку влити зовсім небагато води на мелену каву, (в термінології бариста це називається «передзмочування»), а потім – додати воду, що залишилася. Заварюючи каву цим способом, ви отримаєте легкий і ніжний напій. Якщо ви захочете спробувати цей метод, то радимо вам вибрати стовідсоткову арабіку моносорту Columbia із Колумбії, спеціально обсмажену для фільтру.
 • Аеропрес. Це відносно новий вид заварювання, адже його придумав в 2005 році викладач Стенфордського університету. Цей варіант сподобається тим, хто любить насичену каву. А маніпулюючи ручним тиском пресу, ви зможете проводити різні експерименти і вивести свою формулу ідеального заварювання. Щоб спробувати цей метод, радимо вам обрати стовідсоткову арабіку моносотру Guatemala SHB EP із Гватемали, спеціально обсмажену для фільтру.

Хочете дізнатися більше про альтернативне заварювання? Тоді подивіться відео від компанії Gemini Espresso, де наша ведуча Марія Шемотюк і чемпіон України з альтернативного заварювання Олексій Федоровський розкажуть і покажуть вам всі секрети таких способів приготування кави.

Дивіться більше цікавих відео на нашому YouTube-каналі.

 

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-