Безшумний суперавтомат Nuova Simonelli Talento Special TFT > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Безшумний суперавтомат Nuova Simonelli Talento Special TFT

Щоб придбити суперавтомат є сотня причин, а для італійських – і вся тисяча. По-перше, вони спрощують життя всіх комерційних кавових організацій: досить натиснути одну кнопку і будь-який з 10 доступних напоїв буде готовий за лічені секунди. По-друге, компактні розміри такого кавового монстра майже нічим не відрізняються від стандартної кавомашини. Але про все детальніше.

Nuova Simonelli Talento Special TFT – це шедевр італійської кавової майстерності, створений для закладів з високим трафіком відвідувачів. Кожна деталь в цьому суперавтоматі зроблена так, щоб швидкість подачі кави була мінімальною. У модель вбудовано 2 кавомолки та 2 носики для подачі кави. Така зручна конструкція дає можливість продукувати до 240 чашок еспресо і 190 капучино в годину. У цього суперавтомата є безліч особливостей:

 • система збивання молока з вибором температури і контролем щільності пінки,
 • Емульсатори для якісної і безшумної роботи всього апарату,
 • Nuova Simonelli Talento Special TFT готує не тільки гарячі напої, а й холодні молочні коктейлі.

З огляду на призначення обладнання, в моделі передбачена подача подвійних порцій кави, молока і гарячої води. Для зручності вона обладнана 4 дисплеями і меню з підсвічуванням. Економію води гарантує економайзер, а рівень помелу можна регулювати до мікрометричних показників. Вам не доведеться переживати про протікання, адже вона обладнана спеціальним клапаном запобігання протікання. Кавові відходи збираються в спеціальний ящик, захований в лицьовій частині суперавтомата. Апарат підключається до водопроводу.

Машина оснащена контейнером для кави, об’ємом 3000 грам. Її розміри 400x608x844 мм, а вага – 67 кг. Потужність суперавтомат 2600-5400 Вт, необхідна напруга – 208-240 В 50-60Hz. Об’єми бойлерів: нагрівача – 2,5 л, кавового – 1,5л. Важливі переваги моделі – це безшумність в роботі, потужність, швидкість і компактність.

Перевірити суперавтомат Nuova Simonelli Talento Special TFT в дії можна записавшись на дегустацію в Gemini. Дану модель можна придбати на місці, а також замовити до неї додаткові аксесуари, які наш менеджер допоможе вам підібрати. Компанія Gemini гарантує сервісне обслуговування кожної кавомашини, придбаної в компанії.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-