BlackFest Coffee Show: як саме проходив перший кавовий бізнес-фестиваль > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

BlackFest Coffee Show: як саме проходив перший кавовий бізнес-фестиваль

Якщо робочі справи завадили вам відвідати останній кавовий фестиваль цього року – BlackFest Ukrainian Coffee Show, не сумуйте. Ми зняли найцікавіші моменти і хочемо поділитися своїм враженням від участі.

В цьому році, вперше, творці Barometer International Bar Show вирішили запустити проект такого формату. За задумом організаторів, бізнес фестиваль повинен поєднати в собі як відпочинок, нетворкінг і дегустацію нових сортів кави, так і самонавчання для різних фахівців. І на нашу думку, їм це вдалося.

Комфортне місце проведення, у КВЦ Парковий, дозволило зі зручностями розмістити всі заплановані зони. У 2 лекційних залах одночасно проходили навчальні воркшопи на різні тематики. Понад 40 годин власники і керівники, маркетологи і діджитал фахівці, бариста і технологи ділилися особливостями роботи в своїх компаніях, а також відкрито розповідали про факапи і вдалі інсайти в кар’єрі. З боку організаторів, правильним рішенням було повністю відокремити лекторій від EXPO площі. Таким чином музика та шум з основної локації не заважали слухати доповідачів.

За підтримки SCU, на BlackFest пройшов чемпіонат України – Ukrainian Barista Championship і Ukrainian Brewers Cup. Учасники цих змагань боролися за можливість представляти нашу країну на Чемпіонаті світу. У перервах між виступами, можна було поспостерігати за майстер-класами з латте арт, приготуванням напоїв на основі кави, а також взяти участь у каппінгу. Спеціально для дегустації, українські виробники свіжообсмаженої кави підготували та представили нові незвичайні смаки моносортів, як відвідувачі могли оцінити.

І звичайно, особливої уваги заслуговує головна зона. На 2 дні тут зібралися всі лідери кавового ринку України. Під сети діджеїв випити еспресо або капучіно, купити що-небудь їстівне на фудкорті, разом з друзями або колегами по ринку обговорити останні тренди за кавовим коктейлем. Не знаємо, чи можна придумати щось краще як провести вихідні (окей, відпочинок на Мальдівах не беремо до уваги :))
При плануванні нашої участі, ми в Gemini також вирішили підготувати для відвідувачів фесту щось цікаве. На стенді ми представили останню модель еспресо машини Rancilio Specialty. Її інноваційний ергономічний дизайн створений, щоб розкрити всі смакові якості і характеристики будь-якої кави. Основна особливість моделі – унікальна технологія профілювання температури на етапі заварювання. При розробці, фокус сконцентрований на зручності користування й оптимізації робочого процесу бариста: дизайн груп, ручок пару, швидке регулювання тиску води, висоти піддону, дисплеї груп, простора освітлена робоча зона, сенсорний багатофункціональний екран тощо

Якщо будете думати йти чи не йти в наступному році, наша порада – однозначно варто відвідати. Враження від самого заходу та рівня його організації – лише позитивні. Ми бажаємо колегам-організаторам сил, енергії і нескінченного ентузіазму в підготовці до івенту в наступному році. Good luck!

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-