Призначена для: офісів, дома, кав’ярень, ресторанів, барів.
Важливі переваги моделі: проста і надійна конструкція, якісні промислові матеріали, підключення до водопроводу.
Придбати в магазині
Bravilor Bonamat THа- високоякісна нержавіюча сталь у поєднанні з чорними акцентами надає машині сучасного вигляду. Bravilor Bonamat THа готує каву безпосередньо в термос (термос у комплект не входить). Має цифрове управління, індикатор готовності кави та індикатор накипу.
| Версія | THa |
| Кількість груп | 1 |
| Розміри ДxШxВ | 406x235x545 мм |
| Потужність | 2310 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Об’єм бойлера-нагрівача | 2,2 л |
| Об’єм кавового бойлера | – |
| Вага брутто | – |
| Вага нетто | 6 кг |






