Призначена для: кав’ярень, кафе, готелів та ресторанів.
Важливі переваги моделі: висока продуктивність і простота у використанні.
Придбати в магазині
Drogheria MCD4 – потужна професійна кавомолка із зажимом для пакету. Ідеальний вибір для магазинів та кав’ярень, що практикують відразу декілька методів приготування або продають каву в зернах і свіжомелену.
Виготовляється у 3х версіях з різною продуктивністю, яка забезпечується потужністю мотора та діаметром ножів. Зручний регулятор помелу є безступінчастим і має позначки для всіх поширених технік приготування: від турки до френч-преса.
| Тип кавомолки | професійна/прямого помелу мануальна |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 750 Вт |
| Продуктивність в день | 6 кг |
| Жорнова | плоскі |
| Матеріал жорен | Загартована сталь |
| Діаметр жорен | 85 мм |
| Швидкість помелу | 9.5-10.5г Espresso/1сек ; 10.5-12.5г/1сек Brew |
| Тип налаштування порції | ручне |
| Місткість бункера для кавових зерен | 1.4 кг |
| Легка чистка жорен | ні |
| Stop&Go при змелюванні | ні |
| Безступінчасте мікрометричне регулювання | так |
| Дисплей | ні |
| Сенсорне керування | ні |
| Лічильник порцій | ні |
| Регульована вилка висоти холдера | ні |
| LED-підсвітка зони видачі кави | ні |
| Тримач пакету/скидувач залишків | так |
| Розміри, ВхШхГ | 645x184x267 мм |
| Вага | 14.2 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
