Призначена для: кав’ярень, кафе, готелів та ресторанів.
Важливі переваги моделі: продуктивність, 3,5-4,5 г/с для версії 65 мм, 4,9-5,9 г/с для версії 75 мм та 6,5-7,5 г/с для версії 80 мм.
Helios – нова модель із застосуванням найсучасніших технологій в асортименті еспресо-кавомолок від Eureka. Великий кольоровий сенсорний дисплей дозволяє швидко перемикатись між трьома порціями, налаштовувати їх; відображає лічильники та нагадування про необхідність заміни ножів. Портафільтр під час змелювання не потрібно утримувати руками, адже є спеціальний тримач з регулюванням висоти.
Технології ACE прибирає статичний заряд і грудки, щоб помел був рівномірним і розсипчастим. А щоб порція кави попадала рівно у центр сітки портафільтру передбачено регулювання нахилу носика видачі, який тепер легко знімається для чистки.
Мікрометричний безступінчастий регулятор помелу дозволяє дуже точно керувати приготуванням, а також зберігає налаштування навіть після розбору кавомолки для чищення. Доступ до ножів ще ніколи не був таким швидким і легким, необхідно відкрутити всього 4 гвинти.
Найбільше уваги було приділено розробці нових ножів для покращення швидкості і якості помелу. Завдяки цьому продуктивність дійсно вражає:
3,5-4,5 г/с для версії 65 мм, 4,9-5,9 г/с для версії 75 мм та 6,5-7,5 г/с для версії 80 мм.
| Тип кавомолки | професійна/прямого помелу |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 340 Вт |
| Продуктивність в день | 4 кг |
| Жорнова | плоскі |
| Матеріал жорен | Загартована сталь |
| Діаметр жорен | 75 мм |
| Швидкість помелу | 4.9г/1сек |
| Тип налаштування порції | час |
| Місткість бункера для кавових зерен | 1.2 кг |
| Легка чистка жорен | так |
| Stop&Go при змелюванні | так |
| Безступінчасте мікрометричне регулювання | так |
| Дисплей | так |
| Сенсорне керування | так |
| Лічильник порцій | так |
| Регульована вилка висоти холдера | так |
| LED-підсвітка зони видачі кави | так |
| Тримач пакету/скидувач залишків | ні |
| Розміри, ВхШхГ | 600x220x250 мм |
| Вага | 15.2 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
