Призначена для: побутового використання, невеликих кав’ярень
Важливі переваги моделі: безступінчаста мікрометрична система регулювання помелу, система ACE, сенсорний екран
Придбати в магазині
Кавомолка Eureka Mignon Bravo – найкраще співвідношення ціни та якості.
Особливості:
- Безступінчаста мікрометрична система регулювання помелу (патент Eureka). Запатентована технологія забезпечує незрівнянну точність налаштування, заощаджуючи час та каву.
- Система ACE. Анти-комкування та електростатика.
- Сенсорний екран (2 дози + безперервний помел).
| Версія | Bravo |
| Розміри ДxШxВ | 140x120x350 мм |
| Потужність | 310 Вт |
| Напруга | 220 / 380 В |
| Діаметр жорен, мм | 50 |
| Місткість бункера для зерен | 300 г |
| Вага брутто | – |
| Вага нетто | 5,6 кг |
