Призначена для: дому, офісів, кафе
Важливі переваги моделі: система безступінчатого мікрометричного регулювання, система ACE (запобігання утворенню грудок і усунення електростатичного заряду меленої кави), зручне та просте обслуговування
Придбати в магазині
Eureka Mignon Classico — це модернізована версія легендарної моделі Mignon. Вона вирізняється компактністю та зручністю у використанні. Хоча кавомолка ідеально підходить для приготування еспресо, її універсальність дозволяє налаштувати помел і для інших способів заварювання кави.
| Версія | Classico |
| Розміри ДxШxВ | 120x140x350 мм |
| Потужність | 310 Вт |
| Напруга | 220 / 380 В |
| Місткість бункера для кави | 0,3 кг |
| Діаметр ножів, мм | 50 |
| Вага брутто | – |
| Вага нетто | 5,6 кг |
