Призначена для: дому, офісів, кафе.
Важливі переваги моделі: технологія шумоподавлення, система ACE
Придбати в магазині
Eureka Mignon Silenzio – кавомолка прямого помелу, призначена для ідеального тихого помелу зерен у різному ступені, для різних сортів.
Особливості:
- Безшумна технологія
- Система безступінчатого мікрометричного регулювання (запатентована Eureka)
- “Швидкісне” обслуговування
- Система ACE
- Універсальна вилка “Hands-Free”
| Версія | Silenzio |
| Розміри ДxШxВ | 140x120x350 мм |
| Потужність | 310 Вт |
| Напруга | 220 / 380 В |
| Діаметр жорен, мм | 50 |
| Місткість бункера для зерен | 300 г |
| Вага брутто | – |
| Вага нетто | 5,6 кг |
