Призначена для: закладів, які цінують якість понад усе.
Важливі переваги моделі:
- Безступінчата мікрометрична система регулювання помелу (патент Eureka)
- Система ACE
- Швидке технічне обслуговування
- Регульована вилка “Hands-Free”
- Електроніка “Barista Special”
- Металевий корпус
Придбати в магазині
Особливості:
- Безступінчата мікрометрична система регулювання помелу (патент Eureka)
- Система ACE
- Швидке технічне обслуговування
- Регульована вилка “Hands-Free”
- Електроніка “Barista Special”
- Металевий корпус
- Випускається у двох кольорах: чорному та білому
| Тип кавомолки | професійна/прямого помелу |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 320 Вт |
| Продуктивність в день | 3 кг |
| Жорнова | плоскі |
| Матеріал жорен | Загартована сталь |
| Діаметр жорен | 65 мм |
| Швидкість помелу | 2г/1сек |
| Тип налаштування порції | час |
| Місткість бункера для кавових зерен | 1.2 кг |
| Легка чистка жорен | так |
| Stop&Go при змелюванні | так |
| Безступінчасте мікрометричне регулювання | так |
| Дисплей | так |
| Сенсорне керування | так |
| Лічильник порцій | так |
| Регульована вилка висоти холдера | так |
| LED-підсвітка зони видачі кави | ні |
| Тримач пакету/скидувач залишків | ні |
| Розміри, ВхШхГ | 559x232x264 мм |
| Вага | 12 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
