Призначена для: кав’ярень, кафе, готелів та ресторанів.
Важливі переваги моделі: електронна панель управління і багатофункціональний ЖК-дисплей дозволяють налаштовувати і контролювати ступінь помелу зерен.
Придбати в магазині
Nuova Simonelli MDXS – професійна кавомолка прямого помелу, має мікрометричне регулювання помелу, багатомовний двостроковий дисплей, програмоване дозування, ручний помел, лічильник доз і загальний лічильник порцій.
| Тип кавомолки | професійна/прямого помелу |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 350 Вт |
| Продуктивність в день | 4 кг |
| Жорнова | плоскі |
| Матеріал жорен | Загартована сталь |
| Діаметр жорен | 65 мм |
| Швидкість помелу | 2г/1сек |
| Тип налаштування порції | час |
| Місткість бункера для кавових зерен | 1.6 кг |
| Легка чистка жорен | так |
| Stop&Go при змелюванні | так |
| Безступінчасте мікрометричне регулювання | так |
| Дисплей | так |
| Сенсорне керування | так |
| Лічильник порцій | так |
| Регульована вилка висоти холдера | так |
| LED-підсвітка зони видачі кави | ні |
| Тримач пакету/скидувач залишків | ні |
| Розміри, ВхШхГ | 601x212x290 мм |
| Вага | 10 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
