Призначена для: кафе, барів, ресторанів, готелів
Важливі переваги моделі: титанові жорна 85 мм, цифровий сенсорний екран, мікрометричне регулювання помелу
Mythos MY85 створена, щоб перевершити межі точності та контролю помелу кави. Сьогодні вона відроджується з новими можливостями, еволюціонуючи в дизайні та функціоналі, щоб зробити користування ще зручнішим.
Оновлена кавомолка Mythos підняла планку точності та керованості помелу, дозволяючи баристам, обсмажувальним компаніям і кавовим мережам, які вже оцінили її ефективність, ергономіку та екологічний підхід, досягати ще вищих результатів.
Ще з моменту свого дебюту у 2013 році Mythos вирізнялась впізнаваним дизайном, дотриманням найвищих стандартів та прагненням до зменшення відходів.
Сьогодні Mythos утверджується як кавомолка, що знову задає новий рівень досконалості у світі помелу – з покращеним досвідом використання, ще вищим контролем і вивіреним дизайном.
| Тип кавомолки | професійна/прямого помелу |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 650 Вт |
| Продуктивність в день | 12 кг |
| Жорнова | плоскі |
| Матеріал жорен | Titanium |
| Діаметр жорен | 85 мм |
| Швидкість помелу | 2.5-4.0г/1сек |
| Тип налаштування порції | час |
| Місткість бункера для кавових зерен | 1.5 кг |
| Легка чистка жорен | так |
| Stop&Go при змелюванні | так |
| Безступінчасте мікрометричне регулювання | так |
| Дисплей | так |
| Сенсорне керування | так |
| Лічильник порцій | так |
| Регульована вилка висоти холдера | так |
| LED-підсвітка зони видачі кави | так |
| Контроль відстані жорен в мікронах | так |
| Кількість програмованих порцій | 3 |
| Вбудовані ваги (технологія Gravitech) | ні |
| Clima Pro Tehnology | 2 кулери |
| Захист мотору від перегріву | так |
| Додаткові опції | Special RAL color, Bar mat, Single Dose, Filter Kit, Pure Brew Folk |
| Розміри, ВхШхГ | 479x195x395 мм |
| Вага | 24.5 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
