Призначена для: кафе та ресторанів з високим рівнем відвідуваності.
Важливі переваги моделі: елегантність в дизайні, простота і функціональність в роботі.
Придбати в магазині
Оснащена двома високими термокомпенсірованими групами, економайзером, краном для подачі гарячої води і двома паровими кранами з нержавіючої сталі з системою Push & Pull. Бойлер виготовлений з міді з теплоізоляцією Drytex Thermal, що дозволяє істотно знизити витрати на електроенергію. Система м’якого попереднього заварювання SIS (Soft Infusion System) забезпечує ідеальну екстракцію навіть при неправильному трамбуванні кави.
| Кількість груп | 2 |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 3150 Вт |
| Дисплей | ні |
| Тип керування приготуванням | професійна/напівавтоматична |
| Тип корпусу | стандарт |
| Кількість бойлерів | 1 |
| Об’єм бойлера | 11 л |
| Діаметр холдеру | 58 |
| Опція високої групи | ні |
| Тип налаштування температури | механічний |
| Розміри, ВхШхГ | 784x544x500 |
| Вага | 54 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
