Призначена для: кафе, ресторанів, кав’ярень
Важливі переваги моделі: зручна панель керування з підсвічуванням кнопок, програма автоматичного очищення
Придбати в магазині
APPIA LIFE V 2GR Compact – це двогрупова кавоварка, яка вирізняється своєю продуктивністю. Є простою у використанні, споживає мало електроенергії та має додаткові функції.
Має дві групи, кран для подачі гарячої води та два парових крана з нержавіючої сталі. Бойлер виготовлений із міді з теплоізоляцією Drytex Thermal, що дозволяє суттєво знизити витрати на електроенергію.
Різні програми і налаштування для контролю температури, тиску та інших параметрів, щоб досягти оптимального смаку кави.
| Версія | Appia Life V |
| Кількість груп | 2 |
| Розміри ДxШxВ | 545x554x498 мм |
| Потужність | 2900 Вт |
| Напруга | 220 / 380 В |
| Об’єм бойлера-нагрівача | 7,5 л |
| Об’єм кавового бойлера | – |
| Вага брутто | – |
| Вага нетто | 42,5 кг |
