Призначена для: кафе та ресторанів з високим рівнем відвідуваності.
Важливі переваги моделі: мінімалізм та елегантність в дизайні, простота і функціональність в роботі.
Придбати в магазині
Модель Classe 5 – відмінний зразок функціонального мінімалізму індустріального дизайну. Відмінною рисою обладнання є простота і елегантність. Вишукані бокові панелі, великі кришки та ергономичність забезпечують простоту та зручність використання для бариста. Панель з LED-підсвіткою білого кольору додає привабливість кавомашині.
Ця версія має вищу робочу зону і вміщує чашки висотою до 14,5 см. Вона також має висувну пластину для традиційних чашок еспресо.
| Версія | Classe 5 S Tall |
| Кількість груп | 2 |
| Розміри ДxШxВ | 539x771x520 мм |
| Потужність | 2900 Вт |
| Напруга | 220 / 380 В |
| Об’єм бойлера-нагрівача | 11 л |
| Об’єм кавового бойлера | – |
| Вага брутто | – |
| Вага нетто | 74 кг |






