Призначена для: кафе та ресторанів з высоким рівнем відвідуваності.
Важливі переваги моделі: мінімалізм та елегантність в дизайне, простота і функціональність в роботі.
Модель Classe 5 – відмінний зразок функціонального мінімалізму індустріального дизайну. Відмінною рисою обладнання є простота і елегантність. Вишукані бокові панелі, великі кришки та ергономичність забезпечують простоту та зручність використання для бариста. Панель з LED-підсвіткою білого кольору додає привабливість кавомашині.
Технологія Metal Dom, використана на кнопках, додає приємну гармонійність відчуттів при контакті.
Цей клас машин з застосуванням передових технологій— USB, що забезпечує швидкість і точність в керуванні головними параметрами машини.
| Кількість груп | 2 |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 4000/4950 Вт |
| Дисплей | ні |
| Тип керування приготуванням | професійна/напівавтоматична |
| Тип корпусу | стандарт |
| Кількість бойлерів | 1 |
| Об’єм бойлера | 11 л |
| Діаметр холдеру | 58 |
| Опція високої групи | ні |
| Тип налаштування температури | механічний |
| Розміри, ВхШхГ | 771x539x520 |
| Вага | 74 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |