Призначена для: кафе, ресторанів, HoReCa.
Важливі переваги моделі: функціональний мінімалізм і сучасна естетика, зносостійкий корпус зі сталі, алюмінію та пластику.
Професійна кавомашина Rancilio Classe 5 USB 2GR — вдале поєднання інновацій, якості та елегантного дизайну. Ця двопостова модель створена з урахуванням сучасних технологій, що дозволяє їй впевнено випереджати конкурентів у своєму класі. Вона втілює в собі надійність, функціональність та вишуканий зовнішній вигляд.
Серед її головних переваг — стабільна температура під час приготування напою, професійний холдер діаметром 58 мм, 3-ходовий електромагнітний клапан, місткий 11-літровий бойлер із латуні, а також міцний корпус із нержавіючої сталі. Rancilio Classe 5 USB чудово підійде для кав’ярень і закладів із високим потоком клієнтів.
| Кількість груп | 2 |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 4000/4950 Вт |
| Дисплей | ні |
| Тип керування приготуванням | професійна/автоматична |
| Тип корпусу | стандарт |
| Кількість бойлерів | 1 |
| Об’єм бойлера | 11 л |
| Діаметр холдеру | 58 |
| Опція високої групи | ні |
| Тип налаштування температури | механічний |
| Розміри, ВхШхГ | 771x539x520 |
| Вага | 74 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
