Призначена для: кафе, барів, ресторанів, кав’ярень.
Важливі переваги моделі: три бойлера з нержавіючої сталі, вдосконалені групи зменшеної ваги, два крана подачі пари
Кавова машина Black Eagle Maverick – це високотехнологічний пристрій для приготування кави, розроблений італійською компанією Victoria Arduino. Black Eagle Maverick може похизуватися не тільки унікальними характеристиками приготування кави, але і сучасним дизайном. Ця кавомашина обладнана передовими технологіями, такими як термостабільна група, яка дозволяє зберігати температурний режим води під час екстракції кави, забезпечуючи якісний смаковий профіль напою.
Black Eagle Maverick також вражає своєю простотою у використанні завдяки сенсорному інтерфейсу, бариста може легко налаштовувати параметри приготування кожної порції кави або записувати рецепти приготування своєї кави. Ця модель входить в розряд високопродуктивних професійних кавових машин і має широкий спектр функцій, які цінуються в сучасних кав’ярнях та інших закладах.
| Кількість груп | 2 |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 6800 Вт |
| Дисплей | Touchscreen 4.3 |
| Вбудований Wi-Fi | так |
| Тип керування приготуванням | професійна/автоматична/мультибойлер |
| Тип корпусу | стандарт |
| Кількість бойлерів | 3 |
| Об’єм бойлера | 8 л |
| Об’єм кавового бойлера | 2×0.6 л |
| Діаметр холдеру | 58 мм |
| Висота групи | 100 мм |
| Дисплей групи | TFT (час) |
| Сool Touch стімер | так |
| Push&Pull lever steam system | так |
| PID-контроль температурами кавомашини | так |
| Таймер часу приготування | так |
| Brew Ratio recipe | так |
| Регулювання температури кавового бойлера | так |
| Регулювання температури основного бойлера | так |
| Діагностика всіх систем | так |
| Регулювання температури групи | так |
| Автоматичне промивання групи після зняття холдера | так |
| Pre-infusion | так |
| Автоматичне вимикання та вмикання | так |
| Калібрування (Ваги/Easy Cream) | так |
| MCS (система охолодження помпи) | так |
| Red Eagle nameplate | так |
| Insulation Boiler System | New Vacuum Insulation |
| Steam by Wire (cухий пар 2.1bar) | так |
| T3 Genius (точність та контроль температури) | так |
| PB-tech (інтелектуальна система екстракції) | так |
| Вбудовані ваги (технологія Gravitech) | ні |
| Pure Brew Technology | так |
| TERS (рекуперація температури) | так |
| Virtual Inteligent Scale (VIS) | так |
| New Engine Optimization (NEO) | ні |
| Economizer | так |
| Підключення до води | пряме через фільтр/резервуар (TDS-max 50ppm) |
| Bluetooth | так |
| Керування з телефону APP | так |
| Тип налаштування температури | електронний |
| LED-підсвітка | ні |
| Додаткові опції | Special RAL color, Easy Cream, Cup warmer, BLUE STONE special color |
| Розміри, ВхШхГ | 426x806x682 мм |
| Вага | 90 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |

