Призначена для: закладів, які цінують якість понад усе.
Важливі переваги моделі: завдяки передовим технологіям дана кавоварка дуже ергономічна, надійна і точна.
Придбати в магазині
Кавомашина створена відомою компанією Victoria Arduino згідно з міжнародними стандартами якості з використанням новітніх технологій. Для тих, хто не мислить свого життя без кави. Дана модель поєднує в собі максимальну ефективність і функціональність. Незмінно відмінний результат – смачна і ароматна кава.
| Кількість груп | 2 |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 7100 Вт |
| Дисплей | TFT |
| Вбудований Wi-Fi | ні |
| Тип керування приготуванням | професійна/автоматична/мультибойлер |
| Тип корпусу | стандарт |
| Кількість бойлерів | 3 |
| Об’єм бойлера | 11 л |
| Об’єм кавового бойлера | 2×0.7 л |
| Діаметр холдеру | 58 мм |
| Висота групи | 105 мм |
| Дисплей групи | TFT (час) |
| Сool Touch стімер | ні |
| Push&Pull lever steam system | так |
| PID-контроль температурами кавомашини | так |
| Таймер часу приготування | так |
| Brew Ratio recipe | так |
| Регулювання температури кавового бойлера | так |
| Регулювання температури основного бойлера | так |
| Діагностика всіх систем | так |
| Регулювання температури групи | так |
| Автоматичне промивання групи після зняття холдера | так |
| Pre-infusion | так |
| Автоматичне вимикання та вмикання | так |
| Калібрування (Ваги/Easy Cream) | так |
| MCS (система охолодження помпи) | ні |
| Red Eagle nameplate | ні |
| Insulation Boiler System | Insulation |
| Steam by Wire (cухий пар 2.1bar) | ні |
| T3 Genius (точність та контроль температури) | так |
| PB-tech (інтелектуальна система екстракції) | ні |
| Вбудовані ваги (технологія Gravitech) | ні |
| Pure Brew Technology | ні |
| TERS (рекуперація температури) | ні |
| Virtual Inteligent Scale (VIS) | ні |
| New Engine Optimization (NEO) | ні |
| Economizer | так |
| Підключення до води | пряме через фільтр/резервуар (TDS-max 50ppm) |
| Bluetooth | ні |
| Керування з телефону APP | ні |
| Тип налаштування температури | електронний |
| LED-підсвітка | ні |
| Додаткові опції | Special RAL color, Easy Cream, Low feet – h 435 mm |
| Розміри, ВхШхГ | 480x822x690 мм |
| Вага | 85 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
