Призначена для: закладів, які цінують якість понад усе.
Важливі переваги моделі: мультибойлерна система NEO, компактні габарити, можливість змінювати налаштування з допомогою мобільного додатку, надзвичайна ергономічність, автоматичне споліскування груп після приготування (Autopurge), адаптивність дизайну, термостабільність.
Придбати в магазині
Інноваційна модель 2020 року, що вдало поєднує в собі дизайн, продуктивність та екологічність. Дизайн створював відомий італійський архітектор Джуліо Капелліні, а нова система контролю за температурою NEO заощаджує до 30% електроенергії.
| Кількість груп | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | min 1600 Вт / max 2600 Вт |
| Дисплей | ні/управління в застосунку |
| Вбудований Wi-Fi | так |
| Тип керування приготуванням | професійна/автоматична/мультибойлер |
| Тип корпусу | компакт |
| Кількість бойлерів | 2 |
| Об’єм бойлера | 1.5 л |
| Об’єм кавового бойлера | 0.2 л |
| Діаметр холдеру | 58 мм |
| Висота групи | 95 мм |
| Дисплей групи | LED (час) |
| Сool Touch стімер | так |
| Push&Pull lever steam system | так |
| PID-контроль температурами кавомашини | так |
| Таймер часу приготування | так |
| Brew Ratio recipe | так |
| Регулювання температури кавового бойлера | так |
| Регулювання температури основного бойлера | ні |
| Діагностика всіх систем | ні |
| Регулювання температури групи | ні |
| Автоматичне промивання групи після зняття холдера | так |
| Pre-infusion | так |
| Автоматичне вимикання та вмикання | так |
| Калібрування (Ваги/Easy Cream) | ні |
| MCS (система охолодження помпи) | ні |
| Red Eagle nameplate | ні |
| Insulation Boiler System | Insulation |
| Steam by Wire (cухий пар 2.1bar) | так |
| T3 Genius (точність та контроль температури) | ні |
| PB-tech (інтелектуальна система екстракції) | ні |
| Вбудовані ваги (технологія Gravitech) | ні |
| Pure Brew Technology | ні |
| TERS (рекуперація температури) | ні |
| Virtual Inteligent Scale (VIS) | ні |
| New Engine Optimization (NEO) | так |
| Economizer | так |
| Підключення до води | пряме через фільтр/бак в середині (TDS-max 50ppm) |
| Bluetooth | так |
| Керування з телефону APP | так |
| Тип налаштування температури | електронний |
| LED-підсвітка | так |
| Додаткові опції | Easy Cream, Palette Color |
| Розміри, ВхШхГ | 379x411x510 мм |
| Вага | 38 кг |
| Країна-виробник | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |



