Сертифікати > виробник кави Gemini.ua

СЕРТИФІКАТИ КОМПАНІЇ GEMINI

 

Наш досвід пошуку та обсмажування кавових зерен ґрунтується на багаторічному вивченні процесів обробки кави по всьому світу. Ми побудували власне виробництво, щоб контролювати роботу всіх ланок ланцюга «кавова плантація — чашка кави». Щоб бути впевненими в якості продукту та дотриманні умов вирощування кави, ми щороку їздимо на плантації Африки й Центральної Америки та особисто спілкуємось з фермерами.

 

Ми розділяємо цінності споживачів і хочемо, щоб вони були впевнені в якості кави Gemini, яку обирають вже понад 26 років. Компанія Gemini пройшла сертифікацію відповідності Organic Standart та підтвердила високу якість згідно з вимогами Food Safety System Certification. 

FSSC 22000 (UKR)

Food Safety System Certification 22000


Система управління Gemini Espresso пройшла міжнародну сертифікацію схеми безпечності харчових продуктів Bureau Veritas Certification FSSC 22000. 


FSSC 22000 міжнародна схема сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів, спрямована на організацію роботи виробників продуктів харчування. Схема призначена для аудиту і сертифікації виробництва і переробки продуктів харчування.

ORGANIC STANDART

Один із моносортів кави Gemini отримав міжнародний сертифікат Organic Standart та офіційно може називатися органічною і бути маркованою. Це є доказом її органічного походження, дотримання міжнародних стандартів виробництва та якості продукції.


Маркування на упаковці підтверджує, що продукт сертифікований відповідно до вимог ЄС до органічного сільського господарстваі мінімум 95% його інгредієнті є органічними. Решту складають ті компоненти, які неможливо отримати органічним шляхом.


«Органік Стандарт» включений до офіційного переліку сертифікаційних органів, визнаних у Європейському Союзі та Швейцарії. Є членом Європейського об'єднання сертифікаційних органів з органічного виробництва (ЄОСС) та Міжнародної федерації органічного сільськогосподарського руху (IFOAM).