Чайні проекти на Кікстартер. Частина 1 > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Чайні проекти на Кікстартер. Частина 1

kikstarter

Закриваючи нашу травневу добірку стартап-проектів для душі, ми розповімо вам про красиві розробках для любителів чаю. Якщо ви читали про кавові стартапи, то можливо вас також зацікавлять чайні проекти на кікстартер.

Пляшка Teplo-го чаю з підсвіткою

Ми вже говорили про чашки, що підігрівають напої і супи до потрібної температури. Проект Teplo володіє розширеним функціоналом, що включає цифровий супровід процесу нагрівання. На ділі це виглядає так: вам захотілося випити чаю, ви відправляєте через мобільний додаток запрограмований сигнал на Teplo, закидаєте заварку і спостерігаєте за грою кольору під час заварювання. Смачно, красиво і функціонально.

Проект Teplo планував почати реалізацію з мінімальних 60 000 доларів, але спонсори вже пожертвували 73 517 доларів.

 

 

Чайні кості Chai Dice

Людям, яким складно дається вибір, розробники Chai Dice пропонують довірити долю кубикам з ілюстраціями. Тепер учасники проекту зможуть урізноманітнити свої стандартні рецепти чаю спеціями, травами і підсолоджувачами. Кубики влаштовані таким чином, щоб екзотичні приправи випадали рідше, а кардамон і імбир – частіше. Всього в наборі передбачено 30 інгредієнтів.

Розробники Chai Dice планували почати виробництво з бюджетом в 5 000 доларів, але на сьогоднішній день розмір пожертвувань вже налічує 21 250 доларів.

 

Чайна біографія на плакатах «Coffee & Tea Diagram Poster Series»

Не всі стартапи бувають високотехнологічними. Наприклад, серія плакатів «Coffee & Tea Diagram Poster Series» створювалась для кавових і чайних ентузіастів з тонким почуттям прекрасного. Їх авторство належить дизайнерові по імені Джейсон, який, одного разу задавшись питанням походження улюблених напоїв, вивчив матчастину і запустив виробництво красивих графічних плакатів. Колекцію вже розширили історіями про алкогольні напої.

 

Плануючи зібрати хоча б 1 000 доларів, Джейсон залучив вже 11 893 доларів і не планує зупинятися.

Рубрика Чайні проекти на Кікстартер і інших краудфандінгових платформах буде регулярною. Слідкуйте за оновленнями нашого блогу на сайті і в соцмережах.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-