Чашка капучино: кінець усьому або початок нових відносин? > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Чашка капучино: кінець усьому або початок нових відносин?

Клієнт. Таке просте і зрозуміле всім слово, але кожний має на увазі різне. Для когось це чоловік або жінка з банківською карткою, які довго і скрупульозно вибирають, що їм купити. Або натовп людей, бажаючих володіти річчю, заради якої вони готові простояти в черзі. А може бути компанія, з кількістю співробітників більше тисячі. Варіантів багато, і для кожного бізнесу він свій.

Ми робимо все, щоб клієнт був із нами якомога довше. Постійно вдосконалюємо свої продукти і послуги, робимо їх привабливішими та якіснішими. Пропонуємо оптимальні умови і benefits, яких немає у конкурентів. Проте вчинити, якщо здається, що все давно зроблено? Більше немає способів утримати його на своєму боці? Потрібно покращувати сервіс.

Уявіть звичайну ситуацію. В офіс приїжджає потенційний клієнт, а зустріч менеджера з попереднім клієнтом затягується. Хтось зараз почне згадувати тайм-менеджмент і планування, говорити про некомпетентність менеджера, але це робота — і таке може трапитися з кожним. Просте рішення — вибачитися й попросити почекати, вказавши точний час затримки. За необхідністю надати доступ до wi-fi, показати де можна взяти рекламні матеріали і запропонувати чашечку кави, щоб скрасити час очікування. За секунду у нього в голові промайнула райдужна картинка, як він 15 вільних хвилин насолоджується смаком бархатистою пінки улюбленого напою, переглядаючи пропущені e-mails. Клієнт із посмішкою говорить своє побажання “Капучіно, будь-ласка!” … Якого у вас немає! Адже ваша кавомашина в офісі готує тільки американо. Зашарівшись, збліднувши, відводячи очі, натомість ви намагаєтеся просунути звичайну каву з вершками, сподіваючись, а раптом не помітить. Але момент вже втрачений. Друге розчарування за 5 хвилин. Попросивши звичайної води, і гнівно поглядаючи на годинник, клієнт просить поквапитись зі своїми справами.

Не знаємо як із іншими деталями, а всім що пов’язано з кавою — Gemini Espresso легко забезпечить вас і ваш офіс. Професійні кавомашини, які роблять не тільки американо, а й еспресо, капучіно та латте — весь асортимент класичних напоїв. Кава в зернах на будь-який смак, а також супутні аксесуари, без яких не обійдеться жоден coffee-break. Більше не потрібно кожен місяць згадувати хто з постачальників, що і скільки повинен привезти. Gemini Espresso повністю візьме на себе весь процес: починаючи від поставки 100% арабіки й закінчуючи сервісним обслуговуванням вашої техніки.

Як то кажуть, диявол криється в дрібницях. Саме вони створюють загальне враження і настрій. Коли справа стосується клієнта, не варто втрачати їх із поля зору. Будь-який недолік може коштувати вам ділових відносин. Вибирайте постачальників, в яких впевнені. І нехай чашечка чарівного капучіно стане відправною точкою вашого довгострокового партнерства з клієнтом.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-