ЧЕРВОНИЙ КОД! Кайвова осіння кампанія. > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

ЧЕРВОНИЙ КОД! Кайвова осіння кампанія.

Сучасні українці, живучи в великих містах в їх швидкому ритмі, все частіше почали стикатися з таким явищем, як емоційне вигорання.  Кожен день ми повинні бути «включеними» в життя. Сприймати, обробляти потоки інформації, що надходять, виокремлювати для себе корисні, непотрібні — видаляти, важливі — запам’ятовувати.  Але, коли заряд закінчується, здається, наче ти живеш в іншому світі, зовсім чужому, де всі навколо розмовляють на незрозумілій мові. Саме така ситуація трапилась із головними героями нової рекламної кампанії Gemini Espresso. Три відео, три буденні історії життя, які можуть трапитися з кожним із нас.

 

Матуся та її важкий ранок. Час, коли всім в цьому домі одночасно потрібна порада, а жінка ще навіть не встигла прокинутись. Що вона зробить: сховається під ковдру, або, як завжди, розрулить всі питання? Спочатку кава!

Бос та пекельна нарада. Щопонеділка тижневий звіт, на якому щоразу лунають лайка та взаємні звинувачення. Які наступні дії боса: звільнити бешкетників або розрядити ситуацію? Рішення підкаже кавуся.

Красуня та невдале побачення. Дівчина прийшла на вечерю з хлопцем,  сподіваючись, що, можливо, саме він “той самий”. Але була неприємно здивована. Наступні її кроки: мерщій втекти чи дати рудому шанс? Після маленького капучино стане видніше.

Усіх героїв об’єднує одне — звичка у важкий момент пити каву. «КАВОВИЖНО!», «КАЙВОВО!», «ОКАВІТИ МОЖНА!» — те, що відчувають герої від ковтка Gemini Espresso. Яскравий насичений смак, сильний аромат, властиві тільки свіжообсмаженій каві, дадуть потрібні кілька хвилин спокою. Завдяки чашечці гаряченького напою, вони готові сприймати нове та йти вперед.

А як кава діє на тебе? Ми підготували крутезний тест, в якому пропонуємо тобі типові ситуації та варіанти відповідей виходу з них.  Ти здивуєшся наскільки важливу роль відіграє кава в твоєму житті. В результаті шукай спеціальний код. Ввівши його та свої контактні дані в форму на цьому сайті www.on.gemini.ua, ти маєш реальний шанс виграти подарунки від яких окавіти можна!*

Приймай участь в акції, та нехай не тільки один день, а вся осінь стане для тебе кайвовою!

 

*Більш детально про умови участі та подарунки читай на сайті www.on.gemini.ua.
 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-