Чохол-кавоварка: гаджет, який забезпечить тебе кавою, де б ти не був > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Чохол-кавоварка: гаджет, який забезпечить тебе кавою, де б ти не був

Назви 2 життєво важливі речі, без яких ти не уявляєш свій день. Спробуємо вгадати, телефон і кава? А що відбудеться, якщо об’єднати їх в єдине ціле?

Один із самих пекельних робочих днів. Коли всі мессенджери просто розриваються від вхідних повідомлень. Без тебе й твоєї уваги не вирішується жодна задача. На другій лінії дзвонить шеф та говорить про перенесення терміну дедлайну. День, коли не те що пообідати, немає часу випити свою улюблену каву. В такі жахливі моменти врятує новий гаджет Mocase, придуманий італійським розробником.

Продукт виглядає як звичайний чохол для смартфона, але всередині знаходиться значно більше, ніж прошарок пластику. Його особливість — це вбудована в середину кавоварка. Якщо ти, також як ми в Gemini, не представляєш свій день без чашечки міцного еспресо, але робочі справи не завжди дозволяють тобі 10 хвилинну перерву, цей девайс може стати твої порятунком.

Товщиною менше 1 см, корпус виготовлений із водонепроникного матеріалу. Крім самої кавомашини, у ньому розмістили “карман” для спеціальних кавових картріджей і акумулятор, від якого напій нагрівається. Щоб випити один, просто виконайте ті самі дії, як і в звичайній машині: вставте капсулу та додайте води, а через спеціальний мобільний додаток натисніть кнопку “Включити”. Аксесуар нагріває порцію напою (25 мл) до 60 градусів по Цельсію, через трубку подає каву користувачу куди потрібно. 8 секунд очікування і вуаля — кава в твоїй чашці. За процесом приготування можна стежити і керувати також через фірмовий додаток.

Дійсно, ця штука настільки потрібна або це черговий витвір, що під видом уявної користі наносить ще більшу шкоду й ізолює нас від решти суспільства — складно сказати. Мы в Gemini Espresso впевнені на 100%, що ніколи не відмовимся і не змінимо нашу найкращу каву із рідної кав’ярні на круті і популярні девайси. Але з задоволенням послухаємо про твої враження, якщо раптом вдасться власноруч поюзати цей пристрій.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-