Еволюція кавомолок > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Еволюція кавомолок

Кавомолки – це машини, які дозволяють вам перемелювати боби еспресо і готувати їх для приготування ароматного напою, що бадьорить. Якщо ви не знали, історія кавомолок насправді йде дуже далеко. Адже цей захоплюючий напій вже на протязі тривалого часу дивує нас своїм тонким і вишуканим ароматом.

З часів стародавніх ефіопів, ще в 800 р н.е. люди перемелювали кавові зерна в тонку консистенцію, щоб насолодитися смачним напоєм, який вони відкрили для всього світу. До цього дня, ефіопи ставляться до кави дуже серйозно і навіть проводять церемонію, присвячену каві, яка включає в себе обсмажування свіжих зелених кавових зерен і створення п’янкого смаку і аромату перед тим, як подавати один з кращих напоїв, які ви коли-небудь куштували . Що ж, це не дивно, оскільки їх земля була батьківщиною рослини і продовжує виробляти чудову каву, яка поставляється по всьому світу для нашого задоволення.

Для того щоб повністю розкрити всю красу і аромат зерен, їх потрібно було подрібнювати. Саме тоді, наші предки придумали перші кавомолки. Товкач і ступка були зроблені в основному з каменю і дерева, тому що вони були стійкі до поглинання хімічних речовин, які залишали аромати і запахи різних продуктів харчування. Грубозернисті боби поміщали в спеціальну мідну або латунну кавоварку, яка називалася ібрік. Сьогодні деякі досі розмелюють кавові зерна за допомогою маточки і ступки.

Коли кава потрапила в Європу, вже використовувалися млини для спецій, які стали першим кроком до механічної кавомолки. Вважається, що перший подрібнювач бобів був проведений ще в 14 столітті в Європі. Перша відома кавомолка була масово проведена на початку 1800-х років у Франції, але винахідник залишився невідомим. До середини 1800-х років різні кавомолки були помічені майже в кожному будинку в Європі і Америці. У більшості кавомолок була ручка для помелу зверху коробки, яка була встановлена ​​усередині чашоподібного власника смажених кавових зерен. У основі коробки був ящик, який тримав кавові зерна після того, як вони були розмелені. Подібна обробка зерен дозволяла розкривати всю тонкість і особливість аромату зерен в кожній чашці улюбленого напою.

Якими кавомолками користуються в наш час?

Сучасні побутові кавомолки в основному електричні і використовують керамічні задирки або леза з нержавіючої сталі для подрібнення кави. Особливою популярністю в наш час користуються сучасні електронні кавомолки Slingshot. Прилад цієї моделі, створений в Австралії, і використовує новий підхід до концепції дозатора.

Відмінні риси кавоварок Slingshot:

 1. Ці універсальні і оригінальні агрегати мають об’ємну самодозуючу камеру, яка завжди знаходиться в режимі очікування, щоб надати вам унікальну можливість приготувати чашку незабутнього напою.
 2. Агрегати оснащені системою об’ємного дозування, яка дозволяє вам встановлювати різні дозування кави для одинарного і подвійного фільтру.
 3. Регульована мікрометрична система подрібнення являє собою «безступінчату» конструкцію, яка дозволяє точно контролювати помел кави.
 4. Slingshot може працювати з фільтром будь-якого типу і марки, завдяки своїй запатентованій підпружинній системі підтримки.

Підходять ці універсальні кавомолки, як для домашнього, так і професійного використання.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-