Фільтраційна кавоварка Bravilor Bonamat RLX 31 > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Фільтраційна кавоварка Bravilor Bonamat RLX 31

Bravilor Bonamat RLX

У фільтраційних кавоварок існує безліч переваг.

 • По-перше, вони обладнані додатковим краном для подачі води.
 • А по-друге, контур-тонка трубочка для варіння кави виводить воду такої високої температури, що вона, перетворюючись на пару, проходить всі ступені очищення перед тим, як стати складовою ідеального еспресо.
 • Такі кавоварки ідеально підходять для великих компаній і офісних центрів, де правильний об’єм готового напою вимірюється кількома чашками кави.

Модель Bravilor Bonamat RLX 31 була розроблена саме таким чином. Воно обладнана не тільки окремим джерелом гарячої води для заварювання чаю або підігріву супу, а й оснащена системою для заварювання кави, плиткою нагріву дна для підтримки температури посуду і індикатором готовності кави. Машина сама видаляє накип і виводить залишкові рідини в піддон для крапель. Після покупки ви можете відразу ж приступити до варіння кави, адже комплект Bravilor Bonamat RLX 31 включає все необхідне: кувшин зі скла і сталевий фільтроутримувач. Для підтримки температури, кавоварка обладнана саморегульованим мармітом. Температура в бойлері контролюється за допомогою електроніки.

Ця кавоварка підключається безпосередньо до водопроводу. Її розміри досить ергономічні: висота – 44,8 см, ширина – 47,5 см, а глибина майже 51 см. Bravilor Bonamat RLX 31 за годину зварить вам 120 чашок кави, що дорівнює приблизно 15 літрам напою. Якщо вважати продуктивність по подачі води, то за годину ви зможете нагріти 18 літрів окропу для чаю або супу. Що стосується одного заварювання, то об’єм кави на виході дорівнює 1,8 літрам, а води – близько 1,7 літра. Один кувшин готується протягом 6 хвилин.

Цю модель фільтраційної кавоварки можна випробувати в шоурумі Gemini, замовивши професійну дегустацію. Якщо Bravilor Bonamat RLX 31 виправдає ваші високі смакові очікування, але не впишеться в бюджет, ви можете замовити її в оренду. Крім того, ми рекомендуємо ознайомитися з іншими кавовими аксесуарами від Gemini, які зроблять ваш напій ідеальним.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-