Франшиза кав’ярні – бізнес для молодих? > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Франшиза кав’ярні – бізнес для молодих?

Сьогодні франшиза кафе – це високоприбутковий бізнес! Молодим бізнесменам, які горять бажанням запустити успішний бізнес, є сенс розглядати варіант з покупкою франшиз. Головне, знайти відповідний вам тип закладу і знайти хорошого і надійного франчайзера з вигідними умовами співпраці і доступними цінами. Не важливо скільки років підприємцю, запустити свій бізнес можна навіть якщо ви ще зовсім молодий, головне – добре підготуватися.

Одного бажання відкрити своє кафе недостатньо – у бізнесмена може не вистачати досвіду або грошових коштів для розкрутки бізнесу. У таких випадках молодим бізнесменам рекомендується використовувати франчайзинг. Такий спосіб організації бізнесу дуже популярний на Заході, але в Україні він теж починає користуватися все більшою популярністю. Адже купуючи франчайзингову кав’ярню не потрібно витрачатися на його розкрутку. Підприємцю достатньо вкласти в такий бізнес невелику суму, щоб отримати вже готовий бізнес, який точно не потребує реклами.

Організувати франчайзингову кав’ярню легше і простіше, ніж повноцінний ресторан. І справа не тільки в стартовому капіталі, а й в бізнес-процесах. Тому якщо ви бажали почати високоприбутковий бізнес у сфері громадського харчування, то літнє кафе – відмінний варіант для починаючого підприємця. Таким чином, ви наберетеся досвіду.

Підтримка франчайзера

Перед відкриттям бізнесу по франшизі, важливо враховувати, яку саме підтримку зможе надати франчайзер. Якщо ваш партнер буде вам допомагати у важких ситуаціях, підказувати і направляти вас, то ваше кафе однозначно стане успішним. Але варто враховувати, що зустрічаються франчайзери, які можуть залишити молодих і недосвідчених підприємців наодинці з виниклими складнощами. Якщо ви не впевнені у своїх силах і при виникненні труднощів хочете отримувати підтримку, то це повинно в обов’язковому порядку бути прописано в контракті.

Де молодим взяти грошей на купівлю кафе франшизи?

Як відомо франчайзинг теж потребує грошових вкладів. Крім придбання самої франшизи потрібно буде розрахувати кошти на початкові витрати.

Зазвичай у молодих підприємців-початківців капітал невеликий, а купівля готового бізнесу досить дорого обходиться. Але якщо ви бажаєте відкрити кафе з відомим і популярним брендом, то однозначно ви ставите питанням: де взяти необхідну суму грошей? Звичайно, можна позичити в родичів і знайомих, знайти інвестора, але також можна звернутися в спеціалізовані фонди, які завжди готові підтримати молодих підприємців і позичити їм певну суму грошей. Якщо ці способи вам з якихось причин не підходять, скористайтеся послугою «купівля франшизи в кредит».

Розвиток франчайзингового кафе дарує чудові можливості молодим і недосвідченим підприємцям. В Україні франчайзинг все більше стає популярним, що не може не викликати інтересу з боку малого і середнього бізнесу. Молодим краще віддавати перевагу торговій марці з цікавою ідеєю і максимально зосередженими власниками. Адже їм буде простіше розвивати надалі свій бізнес, щоб отримувати великий дохід.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-