Франшиза кав’ярні в 2019? На що звернути увагу при покупці кавової франшизи? > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Франшиза кав’ярні в 2019? На що звернути увагу при покупці кавової франшизи?

Кавова культура весь час розвивається, внаслідок чого кавові зерна стають все більш затребуваними на ринку. А це означає, що потрібно встигнути вдало вкласти гроші в свою кав’ярню. Але багато хто вибирає найпростіший варіант – покупка кав’ярні по франшизі. Адже тут не потрібно витрачати кошти на розкрутку власного бренду, так як торгова марка вже і так відома.

Сьогодні досить багато пропозицій про придбання франшизи від компаній. Кожна з них пропонує свої власні умови, тому важливо не помилитися при виборі шляху до своєї фінансової незалежності.

В першу чергу необхідно оцінити свої можливості з точки зору інвестицій. Продумайте, скільки грошей ви готові вкласти в свою справу і чи знадобляться інвестиції з боку. Запуск будь-якої кав’ярні передбачає великі витрати, тому важливо додатково створити подушку безпеки, бо заклад не буде приносити заробіток відразу після відкриття.

Не бійтеся забруднити руки

Купуючи франшизу, власник одночасно стає і бариста, і адміністратором, і в той самий час стежить за якістю. Важливо відразу зрозуміти, як працює бізнес зі всіх позицій, як необхідно обслуговувати клієнтів, як готувати і подавати кавовий напій.

Це на перший погляд здається, що все просто. Стати хорошим бариста за півгодини не вийде, бо це досить складний процес. Важливо не тільки знати теорію, а й попрактикуватися за стійкою в кав’ярні.

Зазвичай франшиза закладає в паушальний внесок безкоштовне навчання працівників в школі бариста. Одні роблять це онлайн, інші – за гроші.

Навіть якщо з вами буде працювати бариста, кожному франчайзі рекомендується навчитися всім тонкощам приготування кавових напоїв. Це допоможе краще зрозуміти всі особливості виробництва, щоб при необхідності підмінити бариста.

Купівля обладнання

Хороший франчайзер підбирає не тільки зерно, а й кавове устаткування. Кавомашина може бути закладена в інвестиції на відкриття кав’ярні або орендована у франчайзера. Важливо підібрати підходящу якісну техніку.

Географія кавової франшизи

При купівлі уточніть, що це за компанія, коли була запущена франшиза, в яких точках працює? Зверніть увагу на географію компанії, результати продажів, бо конкретні кафе можуть бути незатребуваними в більш віддалених регіонах. Все залежить від рівня життя населення, їх доходу та інших факторів. Це дозволить зрозуміти, де кавовий бізнес може бути актуальним і де можна отримувати більший прибуток.

Купівля зерен

Зверніть увагу, що зазвичай франчайзери використовують тільки певні зерна перевіреної обжарки. А це означає, що не буде приготована неякісна кава. Через наявність у франчайзера налагоджених схем з постачальниками кавових зерен, вам не треба буде турбуватися про їхні пошуки.

Важливо правильно вибрати франчайзера і професійно підходити до справи, щоб вже дуже скоро стати володарем першого прибутку. В роботі франчайзі очікують деякі складності в підготовці, запуску та оптимізації процесу. Кавовий бізнес вимагає сил, витрат і часу. Обов’язково поцікавтеся вимог до покупців франшизи і їх перевагами.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-