Доставка води > виробник кави Gemini.ua

Доставка води

Повернутися

Одине з найпоширеніших питань, яке хвилює власників кавоварок, яку воду використовувати?

Якість кави залежить не тільки від кавоварки, вміння бариста, вибраних сортів кави, але і від води, з якої готується напій.

Для кавоварок неприпустимо використання води з крана, оскільки рівень жорсткості, наявність хлору, чистота і мінералізація, на жаль, далекі від ідеалу.

Кувшинні фільтри можуть вирішити цю проблему для домашніх кавоварок, за умови, що ви вчасно змінюєте фільтри і вони підібрані з урахуванням особливостей вашої води.

Зворотний осмос – це процес, в якому все мінерали виводяться з води. Залишається вода, в якій практично немає нічого. Ви могли б подумати, що це було б ідеально для приготування кави, але це не так. Кава, зварена на такій воді, буде не виразна, без смаку. Вода з зворотного осмосу не містить ​​магнію, який посилює в вашій каві фруктові ноти, і кальцію, який відповідає за солодкість смаку. У кавоварках використання такої води може призвести до неправильної роботи датчика автозаповнення.

Кращим варіантом як для професійних так і для домашніх кавоварок, буде використання бутильованої води з невисоким ступенем мінералізації. Ідеальна вода для кави має загальну мінералізацію в 90-150 ppm. Допустимі значення і в 75-250 ppm, але тільки якщо жорсткість (Ca / Mg) при цьому не перевищить 100 ppm. Не повинно бути сторонніх забруднень, хлору, очевидного запаху, забарвлення. Кислотність води потрібна нейтральна (6,5-7,5 pH), так як лужна вода може зробити вашу каву не виразною, а кисла – гіркою.

Компанія Gemini поставляє воду своїм клієнтам разом із замовленнями кави. Хороша вода є запорукою як смачного еспресо, так і довгої, надійної і якісної роботи вашого обладнання.

Зробити замовлення ви можете в контакт-центрі нашої компанії.

Компанія Gemini рекомендує використовувати промислові і домашні фільтри для води при приготуванні кави і чаю.

Фільтри компанії BWT відповідають світовим стандартам і рекомендуються при використанні професійних кавоварок.

Каталог фільтрів BWT

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-