Готування еспресо без еспресо машини > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Готування еспресо без еспресо машини

Незважаючи на те, що багато хто вважає те, що вказане в заголовку цієї статті, нереальним, ми не говоримо, що взагалі ніякого устаткування не потрібно для досягнення результату. Однак немає необхідності купувати в магазині професійний агрегат на півкубометра об’ємом та який стоїть тонну грошей, щоб радувати себе цим напоєм хоч кожен день. З 2009 року існує продукт під назвою MyPressi TWIST Coffee Maker – на ринках більш ніж 30 країн він продавався в роки після запуску за ціною 149 доларів (4178 грн. на дату написання статті). Сьогодні його можна купити на десятках сайтів, але в основному на Ebay, за цінами найчастіше близько 250-300 дол.

У вільному продажу на ринку його майже немає, а на сайтах, де є, він виставлений як «Закінчився на складі». Це – історія продукту, що несподівано провалився, незважаючи на те, що був гарний в усіх відношеннях. 

Продукт почався трохи раніше 2009 як альтернатива способу приготування кави еспресо, яка до того моменту була можливою тільки в кафе та тільки за допомогою професійної кавомашини. Якщо ви зайдете в будь-який український магазин чи на сайт, який продає такі, то цінники нескромно стартують від десяти тисяч гривень, закінчуючись десь після перетину позначки в 0,2 млн. грн.

Очевидно, що 40% від ціни навіть найскромнішої ринкової пропозиції мало б бути значно вигідніше. Особливо враховуючи, що купувався цілий комплект з 13 предметів, що в збірці роблять чудовий напій в домашніх умовах! Чи навіть на природі!

Найголовнішою умовою приготування цього варіанту кави є тиск у 9 атмосфер, який, здавалося б, де взяти? Творці MyPressi TWIST Coffee Maker вирішили дану проблему портативними газовими картриджами, що вставляються в ручку, які під тиском вичавлювали каву через фільтр прямо до чашки – а, окрім цього, для приготування не потрібно було нічого, крім самої кави та гарячої води. Вуаля! Ваш ідеальний еспресо міг би бути приготований навіть в гостях у бабусі.

Продукт наробив багато позитивного шуму, про нього писали журнали Нью Йорк Таймс, Популярна Механіка, Wired, Martha Stewart, говорили на радіо, в пресі, в Інтернеті, та він був учасником десятків змагань професійних бариста. Завдяки своїй зручності та простоті роботи укупі з ефективністю, продукт був лауреатом медалей на різних конкурсах та був вкрай високо оцінений фахівцями.

Незважаючи на це, конверсія в продажах продукту була приголомшливо мала навіть за сьогоднішніми мірками гіпер-насичених ринків: всього 0,001%! Було продано менше 1000 штук, та компанії банально не вистачило грошей на подальшу роботу з просування та модифікацій. Збитки склали десятки тисяч доларів за весь період продажів та просування, незважаючи на масовану рекламу в ЗМІ. Багато людей надсилали творцям листи про те, що 149 доларів – занадто велика ціна за такий портативний продукт, й було всього кілька листів про те, що він коштує більше, ніж гроші, які просять за нього. Та це все незважаючи на те, що за сукупністю якісних характеристик, експерти оцінювали реальну вартість продукту у 14000, а не 149, доларів! Ті власники кафе та ресторанів, які чули про продукт, були про нього позитивної думки, але не купували. Ще б пак – адже, додавши ще 150% його ціни та більше, можна було купити професійну кавоварку, яка проста та дешева в управлінні, могла робити не тільки еспресо, але й інші різновиди кави, як й готувати кілька чашок одночасно.

У підсумку, до розчарування творців, продукт був повністю згорнутий.

Сьогодні ви можете знайти б/у продукти, що ще продаються, та дуже рідкісні складські залишки MyPressi TWIST Coffee Maker. Але якщо ви їх знайдете та вирішите купити, то це – саме те, що дозволить вам робити еспресо де завгодно, навіть лежачи в ліжку.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-