Характеристики та переваги дріп-кави > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Характеристики та переваги дріп-кави

Ми вже раніше писали в блозі, що таке дріп-кава і яка її історія. Тепер розповімо, які у неї характеристики з огляду на смак і запах, а також які її переваги, що дозволяють сучасному споживачеві вибирати її як вподобаний напій.

Характеристики дріп-кави

Дріп-кава, перш за все, спрямована на зручність користувача, потураючи його бажанню отримувати високу якість кави незалежно від обставин й оточення. Її форм-фактор виготовлений для зручного розташування в чашці, будучи своєрідним правонаступником фільтр-кави, от тільки для отримання напою не потрібне додаткове обладнання. 

Ця кава розроблена з думкою про те, що споживач повинен мати доступ до якісної кави за будь-яких обставин, не вдаючись до альтернатив на кшталт розчинної кави чи кави у банках. Тому кількість потрібних вам елементів для приготування зернової кави зведена до мінімуму: гаряча вода, дріп-пакет і чашка. Загалом, навіть якщо ви знаходитесь в якійсь пішій подорожі в горах чи джунглях, ви можете приготувати собі зернову свіжомелену каву, якщо у вас є:

 • Електрочайник, підключений до акумулятору, який заряджається від сонячних панелей, вшитих у ваш рюкзак. Існують навіть дуже маленькі портативні моделі — на одну-дві чашки;
 • Складана чашка (для економії місця) чи пластикова/залізна чашка (що не б’ється);
 • Портативний очищувач води, щоб її можна було набрати з будь-якої водойми (і навіть у калюжі) та зробити моментально придатною для вживання. Сьогодні вони продаються не лише на Амазоні, але й у супермаркетах західних та європейських країн, дозволяючи не тягати із собою воду у тривалі походи. За ціною вони від 20 до 150 доларів, важать десятки/сотні грамів та однієї одиниці вистачає на сотні та навіть тисячі літрів води (до заміни картриджу);
 • Набір дріп-пакетів (для різноманітності, виберіть різні смаки).

Кожен дріп-пакет зроблений із турботою про максимальну чистоту напою, а тому запакований у зовнішню упаковку із звичайного чи металізованого (фольгованого) пластику. Дістаєте каву ви звідти максимально чистою. А свіжість зерна, яке може бути змолото навіть 6-12 місяців тому, забезпечується заповненням кожного пакету азотом (чи іншим інертним газом), який не дає зерну окислюватися киснем, що міститься у повітрі, а вуглекислому газу — виходити із зерна. Крім того, вам не варто думати про те, що треба купувати цілу упаковку однієї й тієї ж самої кави — у дріп-пакетах завжди присутня смакова різноманітність.

Переваги дріп-кави

Вам не треба турбуватися про багато аспектів отримання гарного напою, вибираючи дріп-каву:

 • Оптимальний помел (виробник дбає про те, щоб на виході поєднання помелу, температури води та тривалості заварювання дало найкращий смак);
 • Походження зерна (на упаковці написано, звідки зерно й чи це чиста арабіка чи бленд);
 • Ціна пакетика. Ще кілька років тому вона була приблизно така ж сама, якою на виході була ціна кави в кав’ярні. Але, з урахуванням поточних цифр інфляції та особливостей бізнес-середовища, коли роздрібні ціни кав’ярень підвищуються значно швидше, ніж продукція обсмажувачів (ми — обсмажувач, який продає дріп-каву та намагається максимально тримати ціни на старому рівні), то вам виходить придбання дріп-кави набагато вигідніше. На кінець 2022 року, порівнюючи 1 пакет за 18-25 грн. (у нашому каталозі) і ціну готового напою у вашій кав’ярні (між 30 та 60 грн.), вибір стає цілком очевидним;
 • На виході у вас завжди буде той самий стабільний смак;
 • Завдяки гарному асортименту дріп-напоїв, можна знайти навіть елітні та фермерські сорти, як й органічну каву та навіть щось ще більш незвичайне, наприклад, каву з бочки. Загалом, тут вибір не обмежується, як 10-20 років тому, лише дешевими сортами та сумішами.

Ну а щодо правильного заварювання дріп-кави, то вам варто почитати наступну нашу статтю в блозі — там все розписано покроково.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-