В останніх моделях іспанського бренду кавоварок Iberital ретельно продумують систему нагріву бойлера, замінюючи подачу води паром, заради економії часу. Але над системою контролю води інженери попрацювали на славу: тепер інтервал регулювання коливається від половини градуса Цельсія до двох. Використовуваний алгоритм складається з трьох постійних змінних: KP (пропорційності), KI (інтеграції) і KD (показника відхилення). Коефіцієнти залежать від елемента нагрівання, параметрів бойлера і величини розсіювання тепла. Розумна кавоварка сама визначає оптимальні значення для них, але можлива і ручне налаштування.

Об’єм бойлера-нагрівача залежить від версії пристрою. У Gemini представлені наступні варіанти: 6 літрів, 10,5 літрів і 20 літрів. Не залежно від комплектації, кран осушення розташовується в центральній частині дренажного піддону. Під час готування, температура бойлера буде відображатися на екрані дисплея. Для безпеки процесу варіння, ручка подачі пари має форму важеля, а гаряча вода, завдяки функції анти-сплеск, подається рівно без розбризкування. Всі елементи подачі пари виконані з нержавіючої сталі.

Приготування кави на Iberital IB7 особливо сподобається бариста, яким доводиться щодня обслуговувати велику кількість гостей: одного разу запрограмувавши дозу ідеального еспресо, їм не доведеться контролювати об’єм подачі води кожен раз. Перевіряти тиск бойлера, який наповнюється автоматично, і насоса можна за допомогою вбудованого манометра. Модель IB7 обладнана трубкою подачі пари (Стімер), який приготує кращий в місті лате і капучино. Повірте, заради цих напоїв в ваш кавовий бар будуть з’їжджатися гості з усього міста.

Ця 61-кілограмова кавоварка (двухпостова) має зручні розміри: 69,5х50,8х46 см. Компанія Gemini рекомендує не обмежитися покупкою кращої іспанської моделі кавоварки і доповнити її ідеально підібраною кавомолкою. Наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальний варіант індивідуально. Крім того, Gemini пропонує послугу оренди і прокату кавового обладнання. Детальніше про умови співпраці вам розкажуть в нашому call-центрі.