Історія успіху: як кава допомогла американцеві влаштуватися на роботу > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Історія успіху: як кава допомогла американцеві влаштуватися на роботу

У 2013 році, коли багато нью-йоркських компаній переживали економічне піднесення і потребували виключно кваліфікованих кадрів з серйозним досвідом роботи, американський студент Майкл Пенн довгий час не міг працевлаштуватися. А робота йому була дуже потрібна, так як прийшов час самостійно оплачувати проживання, яке в Нью-Йорку обходилося в копієчку.

Майкл отримав магістерський ступінь з бізнесу в Fordham University і прийняв рішення будь-якою ціною закріпитися в банку Goldman Sachs. Традиційний шлях розсилки резюме ні до чого не привів, що змусило містера Пенна проявити творчий підхід. Знаючи любов американців до кави і пончиків, 23-річний Майкл розмістив перед входом в банк міні-кіоск з безкоштовними частуваннями. Завчасно він створив сайт зі своїм резюме і портфоліо, адресу якого розмістив на банері біля лотка. Для більшої впевненості, що його помітять, хлопець розмістив на кожному стаканчику своє коротке резюме з закликом взяти його на роботу.

І це спрацювало! За словами самого Майкла, безліч людей проходило просто повз, деякі брали частування, але, почувши його ідею, крутили пальцем біля скроні. Але одна дівчина, яка виявилася подругою керівника банку, сфотографувала лоток Пенна і надіслала фото своєму хлопцю. Представник банку був заінтригований і запросив Майкла на співбесіду. Але на цьому успіх ідеї не обмежився. Про Майкла Пенна зняли безліч сюжетів і написали сотні статей. Він став одним з найпопулярніших претендентів у всьому світі. Втім, сім’ю Майкла його витівка не здивувала. За словами місіс Пенн, Майкл завжди був винахідливим, і необхідність зачепитися в Нью-Йорку просто стала для нього ще одним випробуванням.

Кавова історія успіху Майкла Пенна вчить нас, що немає нічого неможливо. Креативність, впевненість в своїх діях і чашечка доброї кави допоможуть досягти будь-яких цілей.

За матеріалами — wptv.com

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-