Кав'ярня нового покоління: розумні роботи замість бариста. > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кав’ярня нового покоління: розумні роботи замість бариста.

21 століття. Час роботизації та діджитальної трансформації. Коли світ потрохи “захоплює” штучний інтелект…

Ще 10 років тому, цей початок міг стати інтригуючим анонсом до фантастичного блокбастеру. Адже здавалося б, нових грандіозних проривів в науці бути не може. Всі більш-менш значущі відкриття вже зроблені: в космос злітали, інтернет вже придумали, а черговою новою моделлю спортивного авто вже нікого не здивуєш. Але тут з’явився Маск і просто взірвав цей світ своїми проектами Tesla і Space X, змусивши нас по іншому подивитись на майбутнє. Найнеможливіші ідеї тепер не здаються такими й нереальними. Цілком ймовірно, що в недалекому майбутньому Марс стане доступний для відвідування кожному. Або наприклад, роботи повністю замінять собою людську працю.

Після прочитання статті про робота-бариста в кафе Сан-Франциско, який в змозі запропонувати 120 чашок кави в годину, ми в Gemini Espresso серйозно задумалися щодо такої перспективи. Так, переваги, які наводить винахідник, здаються цілком логічними і правильними. Робота бариста по 10 годин на день — не найлегша. Крім того, використання роботів допоможе оптимізувати фінанси і збільшити швидкість приготування напою, що є дуже привабливим для бізнесу. Але як без емоційного фактора?

Коли бариста в кав’ярні, біля твого офісу, вже давно знає всі твої смакові побажання. Побачивши тебе в обідню перерву з посмішкою питає “Як завжди?”. Коли просиш в еспресо додати трохи більше води, адже сьогодні тобі хочеться випити чогось слабенького. Так, він буде не зовсім ідеальним, і приготованим згідно не всім правилам. Але він буде зроблений спеціально для тебе. Це найважливіше, вірно? Або замовляючи капучіно, з очікуванням виглядаєш, яким сьогодні малюнком здивує тебе бариста. Вдача! Здається, у когось в Instagram з’явиться нова світлина з улюбленою кавою. Звичайна машина, нехай навіть розумна, не зможе зробити всіх цих милих речей, так?

Як найлояльніші споживачі кави, що випивають у день мінімум одну чашку, ми в Gemini Espresso не уявляємо такого майбутнього — без всіх цих приємностей. Адже кава – це не просто напій, який швидко взяв, випив і забув. Це момент для задоволення. Щоб повніше його відчути, процес повинен бути ідеальним від самого початку й до кінця. Від першого ковтка, з м’якою гіркуватістю і легким присмаком, до подачі його вам бариста — з доброзичливою посмішкою і приємними побажаннями.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-