Кава - двигун прогресу > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кава – двигун прогресу

 

Кава – двигун прогресу: компанія Apple відкрила вакансію ідеального бариста.

Навіть самі допитливі визнають: секретний інгредієнт високої продуктивності і креативних ідей – це кава. У компанії Apple каві відводиться особлива роль, адже без якісного напою багатогодинні брейншторми даються з меншою ефективністю. Раніше команда технічних геніїв користувалася італійської еспресо-машиною Grimac, ціна якої близько 3000 доларів, але навіть вона не витримала постійний режим максимальної продуктивності.

Тепер в Кремнієву долину запрошують бариста, який зміг би витримати всі вимоги Apple. Згідно вакансії, нова людина повинна зуміти готувати «зіркову» каву, причому у кожного співробітника свої критерії до даного напою. Найголовніша умова – це володіння технікою латте-арт. Крім традиційних навичок, ідеальний бариста за версією Apple повинен бути ввічливим, кмітливим і охайним.

Працювати бариста повинен в Центрі Відвідувачів, де робочий графік ненормований. Крім того, рекрутери попереджають про можливість високого розпалу пристрастей, до якого завжди потрібно бути готовим. Тому в вакансії зроблений акцент на здатності залишатися привітним в будь-якій ситуації.

З огляду на те, що про відкриття даної вакансії написали провідні американські ЗМІ, потенційному кандидатові варто задуматися, чи готовий він пройти безліч кастингів,  не розгубивши свій ентузіазм. Крім того, в оголошенні нічого не сказано про розмір заробітної плати. Хоча, згідно зі статистикою, в Сан-Франциско бариста може розраховувати на найвищу оплату праці, порівняно з іншими містами. Йдеться про 20-25 тисячах доларів в рік без урахування чайових.

Звичайно, робота в Apple та ще й з такою зарплатнею може здатися роботою мрії. Але не забувайте, що там, де більше платять,  витрати зростають в пропорційних розмірах.

 

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-