Кава свіжого обсмажування > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кава свіжого обсмажування

Ви любите та цінуєте особливі моменти, проведені з чудовою чашкою вашої улюбленої та ароматної кави? Завдяки свіжообсмаженої кави, заради цих моментів захоплення вам більше не потрібно йти в кафе! Як тільки ви спробуєте свіжообсмажені кавові зерна високої якості, ви ніколи не залишитеся задоволені звичайною кавою з супермаркету. Вона відома як стимулятор, який допомагає додавати енергію, коли ви відчуваєте себе пригніченим, похмурим або сильно втомленим.

Особливості процесу обсмаження

Як тільки зелений кавовий біб піддається впливу високої температури жаровні, складний склад зелених бобів, що складається з мінералів, вуглеводів, амінокислот, білків, ліпідів, води та кофеїну, об’єднується в хімічних реакціях, які створює унікальний і нічим не відтворювальний горіховий та насичений запах. На жаль, як і більшість продуктів з живих організмів, кавові зерна схильні до старіння. У той момент, коли смажене кавове зерно потрапляє на повітря, воно відразу починає розкладатися і втрачає унікальний смак. Ось чому багато баристів, пропонують вам варити цей божественний напій якомога швидше після обсмажування, щоб отримати найсвіжіший та найсмачніший продукт.

Коли кавові зерна обсмажуються, інтенсивне тепло випаровує вологу з серцевини бобів і одночасно витягає летючі, схожі на масло речовини, які потім покривають зовнішню частину бобів.

Однак не всі боби дають однакову кількість масла, тому будьте обережні при використанні маслянистості як показника свіжості. Легке обсмажування не буде таким глянсовим, як темна, тому що зерна піддаються обробці не стільки часу.

Є три способи обсмажування кави:

 1. Темні зерна. Ці кавові зерна обсмажуються довше, іноді повільніше, щоб виявити смак кави. У темному продукті масла більше, а кофеїну менше, ніж у світлому. Іноді його називають французькою смаженою кавою в зернах.
 2. Середньообсмажуванні кавові зерна. Кавові боби середнього обсмаження мають карамельний колір, що дає їм більше кофеїну, ніж традиційне темне обсмажування, і м’який смак улюбленого напою.
 3. Легкі смажені кавові зерна. Вони мають світло-коричневе забарвлення та солодкий фруктовий кавовий смак. Легке обсмажування містить більше кофеїну, так як зерна не виділяють стільки масел під час короткого жаркого циклу.

Переваги кави свіжого обсмаження:

 • Кава зберігає свої унікальні властивості приблизно через 8 тижнів після обсмажування.
 • Зерна мають унікальний та вишуканий глянсовий зовнішній вигляд.
 • Аромат насичений та яскравий.
 • Експерти в галузі охорони здоров’я згодні з тим, що кава багата на антиоксиданти, в свіжообсмажених бобах міститься найбільша кількість антиоксидантів, які ви можете отримати.
 • Заварена кава виходить ароматною та бадьорою.
 • В процесі обсмажування зберігаються всі корисні властивості продукту.

Проте, навіть якщо для вас так важливо насолоджуватися кавою відразу після обсмажування, ми не рекомендуємо заварювати її в той момент, коли вона готується в жаровні. Після обсмажування кожного сорту настає пік «часу спокою», тобто час до того, як особливі та унікальні смаки кави починають проявлятися і показувати свій характер. Свіжу обсмажену каву слід розглядати як свіжий хліб. Після того, як смажені та охолоджені свіжі боби були підготовлені до вживання, вони повинні бути поміщені в герметичну скляну банку з кришкою.

 • Центральний офіс

  м. Київ, вул. Антоновича, 172

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-