Кава, як екофільтр майбутнього > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кава, як екофільтр майбутнього

Говорити про користь кавових напоїв для організму можна нескінченно: кава покращує пам’ять, сприяє прискоренню обміну речовин, рятує від серцевих захворювань і бадьорить вранці. Але, як виявилося, кава може стати в нагоді не тільки для підтримки тонусу організму, але і в зовсім інших цілях, наприклад можна використовувати каву як екофільтр.

У жовтні 2016 роки команда вчених з Istituto Italiano di Tecnologia на чолі з дослідником Despina Fragouli встановили, що кава як екофільтр краще за інші натуральні компоненти очищає будь-яку рідину від шкідливих іонів важких металів. Дане дослідження спровокувало ряд наступних наукових відкриттів, в ході яких був винайдений перший кавовий екофільтр для очищення води. Проект кавового фільтра виявився настільки успішним, що незабаром, його використовуватимуть навіть для очищення великих водойм, наприклад, водосховищ та очисних споруд. Дане дослідження ще раз підтвердило очищаючі властивості кавових напоїв.

Щорічно вчені і лікарі знаходять все більше причин додати хоча б одну кружку кави в денний раціон людини. Добре, що бувають такі смачні і корисні ліки.

Також ви можете прочитати статтю — як правильно зберігати каву в домашніх умовах.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-