КаваЩоЗмінюєЖиття > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

КаваЩоЗмінюєЖиття

кава що змінює життя

 

У 1996 році 80% українців пили розчинну каву: нестерпно гірку, але доступну за ціною і зручну в приготуванні. З тих пір ринок дуже змінився – сьогодні каву в зернах пропонують у вільному доступі на всій території України. Але, поки культура споживання кави розвивається, споживач тільки починає розбиратися в такому продукті як кава: складі, обсмажуванні і способах приготування, які впливають на смак напою в чашці і дію на організм. Багато поки не знають, що справжня свіжообсмажена кава, зварена правильним способом, здатна на більше ніж допомогти прокинутися вранці. Вона може змінити ваше життя.

Компанія Gemini Espresso запускає лімітовану кількість стаканчиків в рамках концепції #каващозмінюєжиття, головне завдання якої – розвивати культуру споживання цього напою і прищеплювати клієнту хороший смак до кави. Купуючи міцний еспресо,  американо або ніжний капучино в будь-якій кав’ярні України, яка готує напій на свіжообсмаженому зерні Gemini, з 1 квітня, кавоман отримає стаканчик об’ємом 110/175 мл зі своїм особистим унікальним побажанням, яке зробить його день кращим і світлішим.

Ось як прокоментував запуск нової концепції директор по маркетингу Gemini Espresso, Людмила Поліно:

«За допомогою концепції #каващозмінюєжиття ми прагнемо донести до споживача повідомлення про те, що справжня кава – це не просто гірка суміш, до якої звикла більшість українців, у неї закладено на багато більший потенціал смаку і аромату, ніж ви думаєте. Це напій, який здатний допомогти сконцентруватися, надихнути на нові звершення, допомогти повірити в себе і він гідний того, щоб кожен кавоман вибирав для себе тільки найкраще.
На стаканчики для Coffee to Go нанесені унікальні побажання, які будуть приносити приємні емоції кожному покупцеві, змусять посміхнутися або задуматися про щось більш важливе, ніж щоденні турботи».

Будь-який з партнерів і клієнтів може приєднатися до проведення активності, для цього необхідно звернутися в Контакт центр Gemini Espresso: +380 (44) 239-55-88

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-