Кавові історії. Від впевненості до перемог > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кавові історії. Від впевненості до перемог

«Я буду готуватися, і одного разу мій шанс прийде» (с)

А. Лінкольн 

 

У кожного є своя історія, пов’язана з кавою.

 

Кожного дня ми приймаємо десятки рішень, які можуть змінити нас і наше життя. Кожен день повний можливостей, мрій і шансів. Але часто мрії залишаються нездійсненими, адже у відповідальний момент може не вистачити впевненості, рішучості, сміливості чи підтримки. Неначе купуєш квиток на літак, що домчить в країну, яку давно хотілось відвідати, але настільки боїшся літати, що не наважуєшся зайти на борт і спостерігаєш, як мрія віддаляється, поки зовсім не зникне в небі.

Gemini хоче, щоб ваші історії завжди були історіями успіху. Щоб ви мали сили втілювати свої мрії і впевнено крокували до найзаповітніших цілей. Саме так народилась ідея «Кавових історій»— історій, що надихають на важливі рішення і нові досягнення.

Розкажіть свою історію! Про те, як ви перемогли страх, невпевненість, наважились зробити щось нове, перестали слухати інших і прислухалися до свого серця, прийняли важливе рішення і здивували навіть себе рішучістю.

Можливо колись, за ранковою кавою ви, відкинувши сумніви, прийняли рішення почати власний бізнес. Або, після багатьох місяців підготовки і безсонних ночей, таки підписали омріяний контракт. Або вирішили здійснити дитячу мрію і записалися в музичну школу. Чи, нарешті, наважились на навколосвітню подорож. А може, після кількох ковтків запашного напою, змогли зізнатись у своїх почуттях?

Надихайте інших, надихайтесь самі на нові звершення та отримуйте подарунки від Gemini!

Щоб взяти участь в акції, вам потрібно написати свою історію, що починалась з кави, надіслати через форму на сайті  gemini.ua (нижче на цій сторінці) або розмістити на своїй сторінці Facebook чи Instagram з хештегами #geminiespresso, та #кавовіісторії або #кофейныеистории. Якщо вашу кавову історію супроводжує картинка або фото, ви можете додати їх через форму. Влучна картинка може підкреслити або надати шарму історії.

Всі отримані роботи буде розміщено в альбомі на сторінці Gemini на Facebook. Історії, що зберуть найбільшу кількість «лайків» в період з 01.10 по 30.11 отримають подарунки:

 • 10 зручних фірмових термочашок
 • наборів свіжообсмаженої кави на 3 місяці
 • Aвтоматичну кавомашину додому Gem 717

 15 найкращих робіт будуть опубліковані на сайті Cosmo.com.ua з 1 по 30 листопада.

Мрії починають ставати реальністю в той момент, коли ви наважитесь зробити перший крок. Якщо ви не впевнені, якщо боїтесь чи сумніваєтесь — просто зробіть перерву на каву і… дійте! Згадайте Вінсента Ван Ґоґа, який почав писати картини лише у 27 років. Або Джозефа Конрада, який почав вчити англійську вже в дорослому віці, але зміг опанувати її так добре, що тепер за його текстами вчаться ті, для кого англійська є рідною.

Або Джулії Чайлд, що стала відомим на весь світ шеф-кухарем і видала бестселер «Мистецтво французької кухні». Джулія працювала копірайтером у рекламному відділі домашніх меблів, але одного дня наважилась покинути цю справу і почала займатись кулінарією. Або Фауджа Сингха, який пробіг свій перший марафон у віці 89 років! Таких прикладів — тисячі. Поділіться і ви своєю кавовою історією успіху!

Давайте змінювати життя разом з проектом «Кавові історії»!

Gemini — кава для вашої впевненості. Кава для ваших перемог! 

Умови конкурсу

 

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-