Кавові історії. Від впевненості до перемог > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кавові історії. Від впевненості до перемог

«Я буду готуватися, і одного разу мій шанс прийде» (с)

А. Лінкольн 

 

У кожного є своя історія, пов’язана з кавою.

 

Кожного дня ми приймаємо десятки рішень, які можуть змінити нас і наше життя. Кожен день повний можливостей, мрій і шансів. Але часто мрії залишаються нездійсненими, адже у відповідальний момент може не вистачити впевненості, рішучості, сміливості чи підтримки. Неначе купуєш квиток на літак, що домчить в країну, яку давно хотілось відвідати, але настільки боїшся літати, що не наважуєшся зайти на борт і спостерігаєш, як мрія віддаляється, поки зовсім не зникне в небі.

Gemini хоче, щоб ваші історії завжди були історіями успіху. Щоб ви мали сили втілювати свої мрії і впевнено крокували до найзаповітніших цілей. Саме так народилась ідея «Кавових історій»— історій, що надихають на важливі рішення і нові досягнення.

Розкажіть свою історію! Про те, як ви перемогли страх, невпевненість, наважились зробити щось нове, перестали слухати інших і прислухалися до свого серця, прийняли важливе рішення і здивували навіть себе рішучістю.

Можливо колись, за ранковою кавою ви, відкинувши сумніви, прийняли рішення почати власний бізнес. Або, після багатьох місяців підготовки і безсонних ночей, таки підписали омріяний контракт. Або вирішили здійснити дитячу мрію і записалися в музичну школу. Чи, нарешті, наважились на навколосвітню подорож. А може, після кількох ковтків запашного напою, змогли зізнатись у своїх почуттях?

Надихайте інших, надихайтесь самі на нові звершення та отримуйте подарунки від Gemini!

Щоб взяти участь в акції, вам потрібно написати свою історію, що починалась з кави, надіслати через форму на сайті  gemini.ua (нижче на цій сторінці) або розмістити на своїй сторінці Facebook чи Instagram з хештегами #geminiespresso, та #кавовіісторії або #кофейныеистории. Якщо вашу кавову історію супроводжує картинка або фото, ви можете додати їх через форму. Влучна картинка може підкреслити або надати шарму історії.

Всі отримані роботи буде розміщено в альбомі на сторінці Gemini на Facebook. Історії, що зберуть найбільшу кількість «лайків» в період з 01.10 по 30.11 отримають подарунки:

 • 10 зручних фірмових термочашок
 • наборів свіжообсмаженої кави на 3 місяці
 • Aвтоматичну кавомашину додому Gem 717

 15 найкращих робіт будуть опубліковані на сайті Cosmo.com.ua з 1 по 30 листопада.

Мрії починають ставати реальністю в той момент, коли ви наважитесь зробити перший крок. Якщо ви не впевнені, якщо боїтесь чи сумніваєтесь — просто зробіть перерву на каву і… дійте! Згадайте Вінсента Ван Ґоґа, який почав писати картини лише у 27 років. Або Джозефа Конрада, який почав вчити англійську вже в дорослому віці, але зміг опанувати її так добре, що тепер за його текстами вчаться ті, для кого англійська є рідною.

Або Джулії Чайлд, що стала відомим на весь світ шеф-кухарем і видала бестселер «Мистецтво французької кухні». Джулія працювала копірайтером у рекламному відділі домашніх меблів, але одного дня наважилась покинути цю справу і почала займатись кулінарією. Або Фауджа Сингха, який пробіг свій перший марафон у віці 89 років! Таких прикладів — тисячі. Поділіться і ви своєю кавовою історією успіху!

Давайте змінювати життя разом з проектом «Кавові історії»!

Gemini — кава для вашої впевненості. Кава для ваших перемог! 

Умови конкурсу

 

Чого очікувати від ринка кави в Україні

Еволюція кавового ринка в Україні

Blackfest Ukrainian Coffee Show

Помел кави

Який помел кави найкращий?

Популярні сорти кави на ринку

Причини невдач франчайзингових кав’ярень. Як не стати банкрутом

Матча-лате: напій зі схожими властивостями як у кави, при цьому такий же корисний як чай.

Як збільшити лояльність клієнтів до вашої кав’ярні

Зникнення кави: міф чи реальність?

Сезонність відкриття франчайзингових кав’ярень. Найкращий час для відкриття

Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні

Розказуємо, де в серпні можна спробувати новий шот Jägermeister Cold Brew та разом із цим класно провести вихідний вечір.

Який бюджет потрібен для відкриття прибуткової кав’ярні

Cold Brew Championship. Розповідаємо рецепт шоту, що додасть сил на всю ніч!

 • Центральний офіс

  м. Київ, вул. Антоновича, 172

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-