Кавові проекти на INDIEGOGO. Частина 2 > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кавові проекти на INDIEGOGO. Частина 2

Сьогодні ми розкажемо і покажемо цікаві кавові проекти на Indiegogo, створені для справжніх шанувальників кави.

Льодяна кава BeanPlus

Раніше ми вже писали про проект девайса для холодного заварювання кави «Arctic Cold Brew Coffee System». Але в світі існує безліч аналогів, зі своїми секретами приготування, про які вам, напевно, буде цікаво почитати.

Наприклад, платформа Indiegogo пропонує вкласти кошти в BeanPlus – пристрій для варіння кави з повільним крапельним охолодженням. Якщо деякі інші девайси з краудфандінгової платформи спочатку варять каву, а потім її охолоджують, то BeanPlus відразу готує вам напій з додаванням крижаної води.

Розробки привели до створення досить компактного, простого у використанні і легкого в обслуговуванні кавового проекту.

Як результат, збори перевищили заплановану суму на 255% і склали 88 086 доларів.

Кавовий будильник The Barisieur

Як правило, проекти бувають двох типів: інноваційні та душевні. Наш другий претендент на геніальність з сьогоднішньої добірки – представник другого виду. Йдеться про кавоварку-будильник The Barisieur. Її функціонал приблизно наступний: ввечері ви насипаєте каву, заливаєте воду і виставляєте будильник. Через N-ну кількість часу, а саме в зазначений вами ранковий час, The Barisieur починає сам варити каву, під приємні запахи якої ви і прокинетеся. Ідеальне рішення для інтровертів, чи не так? До речі, каву можна з легкістю замінити чаєм.

Даний проект зміг зібрати 596 516 доларів.

Кавова благодійність

У світі існують не тільки споживачі кавових зерен, але люди, які піклуються про їх вирощування. Наприклад, в горах Андах, що знаходяться в Еквадорі, є кілька плантацій, які потребують відновлення. Місцеві жителі розмістили заявку на Indiegogo з проханням зібрати кошти на генератори біогазу, які очищають грунт для вирощування нових кавових дерев. Кожен, хто пожертвує від 10 доларів, отримає сертифікат на іменне дерево, а від 30 доларів і вище – каву.

Добрі і турботливі люди вже надіслали 1842 долара, що, до речі, перевищила початкову заявку на 23%. Але ми вважаємо, що це зовсім невелика ціна за турботу про навколишнє середовище.

 

Слідкуйте за нашими публікаціями про кавові проекти на Indiegogo. Серія статей про стартапи в світі кави та чаю буде публікуватися регулярно.

 

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-