Кавові проекти на Кікстартер. Частина 3 > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кавові проекти на Кікстартер. Частина 3

kikstarter

 

Продовжуємо серію статей про кавові проекти на Кікстартер. Найпопулярніші проекти, які збирають гроші за допомогою краудфандінга, на сторінках нашого блогу. Можливо, ми допоможемо бізнесменам на ринку кави розвинути новий напрям або реалізувати ідею кавового стартапу.

Gina – 4 інгредієнта ідеальної кави в одному пристрої

Проект Gina був створений для економії кухонного простору і максимальної комп’ютеризації процесу варіння кави. Його механіка наступна: ви встановлюєте додаток на телефон, «ловите» по Bluetooth вашу кавоварку і самі визначаєте час готування обраної вами порції. Gina – це один з альтернативних методів заварювання з додатковими функціями. Цей красивий зовні і всередині проект зміг зібрати півмільйона доларів, хоча його творці розраховували запустити виробництво з базовими $ 50 000.

 

The RAFINO – девайс для просіювання зерен різного помелу

Швидше вузькоспеціалізований, але від того не менш очікуваний, проект The RAFINO принесе сенс і порядок в життя кожного кавомана. Чи є у вас вдома баночка з меленою кавою, де зібралися дрібні часточки різного помелу? Процідивши її вміст через The RAFINO, ви отримаєте чітко розділені види кави в різних ємностях. Інтригує? Ще б! Не дарма розробники змогли залучити аж в 3 рази більше коштів, ніж планували – цілих $ 158 368.

 

Сам собі обсмажувальник або  World’s first roast-grind-brew coffee machine

Завдяки дворічній розробці World’s first roast-grind-brew coffee machine, ви зможете купувати зелені зерна кави і смажити їх вдома в кавоварці. Даний проект був створений з метою зруйнувати комерційний ланцюг між фермером і кінцевим споживачем, на якому встигають заробити посередники. Крім того, кожна людина нарешті зможе пити каву з зерен того ступеня обсмаження, який їй максимально підходить. World’s first roast-grind-brew coffee machine зібрала понад півмільйона інвестицій, а саме $ 681 461.

 

Обов’язково прочитайте попередні частини серії статей про кавові проекти Кікстартер.

Частина 1
Частина 2

 

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-