Кавові проекти на Кікстартер. Частина 4 > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кавові проекти на Кікстартер. Частина 4

kikstarter

Сьогодні ми розкажемо і покажемо цікаві кавові проекти на Кікстартер, що спрощують життя поціновувачам кави, або пов’язані з кавою.

Кавова кружка з підігрівом CELSIUS

 

Це пристрій являє собою 600-грамову колбу для підігріву будь-яких харчових рідин. Однак вона не тільки нагріває вміст, а й тривалий час зберігає його температуру. Для любителів кави і чаю творці передбачили додаткові відсіки для засипання заварки або установки кавових фільтрів. Винахід істотно спростить життя мандрівникам і любителям пити смачну каву находу.

Творці проекту планували зібрати 49 000 доларів, але користувачі Kickstarter, захопившись ідеєю, інвестували трохи більше – 57 004 доларів.

Mighty Mug для пиття кави в будь-якому положенні

 

Проект супер-стійкої чашки, яка рятує клавіатуру і інші важливі пристрої від розлитої кави, під назвою Mighty Mug, зміг здивувати всіх. Здавалося б, пристрій зі зміщеним центром ваги – ідея не нова, але уявити її якісну реалізацію змогли тільки недавно в 2014 році. Секрет нью-йоркського винаходу не розкривається, але механіка його наступна: кружка «прилипає» до будь-якої рівній поверхні під будь-яким кутом, а підняти її можна виключно через верхню частину.

На реалізацію задумки Jayme Smaldone планував витратити близько 10 000 доларів, але щедрі користувачі платформи зібрали для нього аж 107 662 доларів.

Кавові шкарпетки Atlas, що поглинають запах

 

Всі ми прекрасно знаємо про можливості кавових зерен перебивати будь-який аромат. Цю унікальну властивість кави вже використовують в парфумерних магазинах, де від кількості запахів може закружитись голова. Але команда дослідників з Міністерства постачання (MOS) вирішила іти далі, і створила ідеальні шкарпетки, які поглинають будь-які неприємні аромати. Згідно із заявкою, шкарпетки Atlas складаються з суміші бавовни, переробленого поліестеру і карбонизованих зерен кави. Звичайно, кавові зерна проходять обробку перед використанням, під час якої з них видаляють залишки масел і специфічного запаху.

Дослідники планували зібрати 30 000 доларів, а їм пощастило почати реалізацію проекту з інвестованих 204 601 доларів.

Слідкуйте за нашими публікаціями про кавові проекти Кікстартер, а також про проекти на інших краудфандінгових платформах. Серія статей про стартапи в світі кави та чаю буде публікуватися регулярно.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-