Кавові суперавтомати > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кавові суперавтомати

superavtomat

 

Кавові суперавтомати або – Як вибрати кавоварку для місць з великою кількістю відвідувачів.

Кавомашина для закладів HoReCa, а також закладів, які обслуговують місця з великим потоком клієнтів, потребують ретельного дослідження перед покупкою. Вибір правильної моделі ґрунтується на декількох параметрах: прогнозованій або вже підрахованій кількості клієнтів щогодини, досвіду і знаннях персоналу, вартості обладнання. Виходячи з цих даних, власник закладу вибирає між професійною, автоматичною і суперавтоматичною моделями. Перші два варіанти відрізняються лише функцією вибору дозування, а в суперавтомат ще і вбудована кавомолка. Саме про них і піде мова в нашій сьогоднішній публікації.

Виробник кавового обладнання, як правило, вказує на своїй моделі суперавтомат кількість чашок, яку його машина може приготувати. Для закладів з великим і середнім потоком клієнтів чудово підійдуть моделі Nuova Simonelli Prontobar і Nuova Simonelli Microbar, які відрізняються дизайном і можливостями. Prontobar – це лаконічне рішення з продуктивністю до 140 чашок в годину, а Microbar – це компактний апарат з особливою системою заварювання, яка виключає потрапляння мелених зерен в чашку. Його продуктивність – 120 чашок в годину.

Суперавтомати бувають одно-, дво- і більш постовими. Простіше кажучи, йдеться про кількість чашок, які можуть готуватися одночасно. В правильно налаштованій кавоварці смак кави буде ідеальний незалежно від кількості постів, але швидкість приготування буде більшою. Деякими кавоварками можна управляти дистанційно за допомогою мобільного телефону: через додаток або Bluetooth передають вказівку про кількість напою, додавання або відсутність молока, а також інші параметри. Але на практиці, цими можливостями мало хто користується, адже головний плюс суперавтомату – це повна автоматизація процесу варіння кави, що виключає втручання людського фактору.

Після придбання кавоварки, намагайтеся врахувати 3 умови експлуатації обладнання.

 • По-перше, відразу ж подбайте про пом’якшувач для води. Адже велике скупчення накипу всередині апарату виведе з ладу нагрівальні елементи і соленоїдні клапани, крім того заб’є трубочки подачі води.
 • По-друге, не забувайте чистити ваш суперавтомат. Дрібні крупинки кавових зерен і залишки молокопродуктів забивають протоки і кавомолку, що призводить до механічних пошкоджень.
 • По-третє, подумайте про можливі перепади електрики, здатні вивести з ладу управління.

З кожним роком моделі суперавтоматів виходять все більш досконалими. Вибирайте модель, виходячи з дизайну і продуктивності, а все інше можна залишити для індивідуальних рішень. У нашій наступній статті ми розповімо про професійні машини преміум класу.

Ви прочитали статтю – Кавові суперавтомати або – Як вибрати кавоварку для місць з високою прохідністю. Якщо вам цікава кавова тематика – слідкуйте за оновленнями в нашому блозі. Дякуємо, що ви з нами.

Чого очікувати від ринка кави в Україні

Еволюція кавового ринка в Україні

Blackfest Ukrainian Coffee Show

Помел кави

Який помел кави найкращий?

Популярні сорти кави на ринку

Причини невдач франчайзингових кав’ярень. Як не стати банкрутом

Матча-лате: напій зі схожими властивостями як у кави, при цьому такий же корисний як чай.

Як збільшити лояльність клієнтів до вашої кав’ярні

Зникнення кави: міф чи реальність?

Сезонність відкриття франчайзингових кав’ярень. Найкращий час для відкриття

Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні

Розказуємо, де в серпні можна спробувати новий шот Jägermeister Cold Brew та разом із цим класно провести вихідний вечір.

Який бюджет потрібен для відкриття прибуткової кав’ярні

Cold Brew Championship. Розповідаємо рецепт шоту, що додасть сил на всю ніч!

 • Центральний офіс

  м. Київ, вул. Антоновича, 172

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-