Кавові суперавтомати > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кавові суперавтомати

superavtomat

 

Кавові суперавтомати або – Як вибрати кавоварку для місць з великою кількістю відвідувачів.

Кавомашина для закладів HoReCa, а також закладів, які обслуговують місця з великим потоком клієнтів, потребують ретельного дослідження перед покупкою. Вибір правильної моделі ґрунтується на декількох параметрах: прогнозованій або вже підрахованій кількості клієнтів щогодини, досвіду і знаннях персоналу, вартості обладнання. Виходячи з цих даних, власник закладу вибирає між професійною, автоматичною і суперавтоматичною моделями. Перші два варіанти відрізняються лише функцією вибору дозування, а в суперавтомат ще і вбудована кавомолка. Саме про них і піде мова в нашій сьогоднішній публікації.

Виробник кавового обладнання, як правило, вказує на своїй моделі суперавтомат кількість чашок, яку його машина може приготувати. Для закладів з великим і середнім потоком клієнтів чудово підійдуть моделі Nuova Simonelli Prontobar і Nuova Simonelli Microbar, які відрізняються дизайном і можливостями. Prontobar – це лаконічне рішення з продуктивністю до 140 чашок в годину, а Microbar – це компактний апарат з особливою системою заварювання, яка виключає потрапляння мелених зерен в чашку. Його продуктивність – 120 чашок в годину.

Суперавтомати бувають одно-, дво- і більш постовими. Простіше кажучи, йдеться про кількість чашок, які можуть готуватися одночасно. В правильно налаштованій кавоварці смак кави буде ідеальний незалежно від кількості постів, але швидкість приготування буде більшою. Деякими кавоварками можна управляти дистанційно за допомогою мобільного телефону: через додаток або Bluetooth передають вказівку про кількість напою, додавання або відсутність молока, а також інші параметри. Але на практиці, цими можливостями мало хто користується, адже головний плюс суперавтомату – це повна автоматизація процесу варіння кави, що виключає втручання людського фактору.

Після придбання кавоварки, намагайтеся врахувати 3 умови експлуатації обладнання.

 • По-перше, відразу ж подбайте про пом’якшувач для води. Адже велике скупчення накипу всередині апарату виведе з ладу нагрівальні елементи і соленоїдні клапани, крім того заб’є трубочки подачі води.
 • По-друге, не забувайте чистити ваш суперавтомат. Дрібні крупинки кавових зерен і залишки молокопродуктів забивають протоки і кавомолку, що призводить до механічних пошкоджень.
 • По-третє, подумайте про можливі перепади електрики, здатні вивести з ладу управління.

З кожним роком моделі суперавтоматів виходять все більш досконалими. Вибирайте модель, виходячи з дизайну і продуктивності, а все інше можна залишити для індивідуальних рішень. У нашій наступній статті ми розповімо про професійні машини преміум класу.

Ви прочитали статтю – Кавові суперавтомати або – Як вибрати кавоварку для місць з високою прохідністю. Якщо вам цікава кавова тематика – слідкуйте за оновленнями в нашому блозі. Дякуємо, що ви з нами.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-