Кавовий чемпіонат в Одесі > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Кавовий чемпіонат в Одесі

 

Літній Ukrainian Barista Championship відбудеться в Одеському Морському порту

У розпал літнього вікенду перлина біля моря перетвориться в найбільш кавове місто країни, адже саме в Одесі 14-16 липня пройде чемпіонат SCA Ukrainian Barista Championship. У Морському порту зустрінуться найталановитіші, найвинахідливіші і найвимогливіші бариста України для того, щоб нарешті з’ясувати, хто ж стане кращим.

Але цей захід буде цікавий не лише професіоналам кавової справи. Гості і жителі міста  дізнаються про кавову культуру, посмакують смачні і незвичайні напої на основі кави, а також зможуть особисто переконатися в смакових відмінностях сортів кави з усього світу.

Цього року Gemini виступає генеральним спонсором Ukrainian Barista Championship. На чемпіонаті в категорії «Бариста класика» компанію представлять Владислав Дудар і Віктор Бєлоущенко.

Владислав є бренд-бариста компанії Gemini Espresso і бариста-тренером по латте-арт. У минулому році він став срібним призером чемпіонату Кава-Алкоголь 2016 і фіналістом чемпіонатів України по латте-арт. Владислав вже більше 4 років працює в кавовій індустрії.

Віктор Бєлоущенко – бариста-тренер компанії Gemini Espresso – в минулому році приймав участь в серії чемпіонатів: Ukrainian Barista Championship, ім. Кульчицького та інших. Віктор 8 років присвятив вдосконаленню своїх навичок в приготуванні ідеальної кави.

Обидва бариста є членами асоціації SCAE.

До зустрічі в Морському порту 14 липня!

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-