Коти – улюбленці кавоманів України. Інтерв’ю з переможницею 1-го конкурсу Молодих Художників. > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Коти – улюбленці кавоманів України. Інтерв’ю з переможницею 1-го конкурсу Молодих Художників.

 

 

17 жовтня в Центрі сучасного мистецтва М17 відбувся фінал Другого Національного конкурсу молодих художників, ілюстраторів та графічних дизайнерів і визначено трьох призерів. Переможець отримає грошову винагороду в розмірі 20 000 грн, а його робота буде надрукована на кавових стаканах To Go. Учасники, роботи яких займуть друге та третє місця, отримають кавові набори від TM Gemini. З роботами, які увійшли до ТОП-50 кожен бажаючий вже може ознайомитися в галереї М17.

Пропонуємо вашій увазі інтерв`ю з Тетяною Сергієнко, автором тих самих котів, які принесли їй перемогу в літньому конкурсі, та наразі прикрашають нові стакани To Go Gemini, що розповсюджуються по всій Україні.

 

Gemini: Як давно Ви відкрили в собі талант художника?

Тетяна: Як і всі.) З самого дитинства любила малювати. Після школи вирішила піти на архітектора, але так і не працювала за фахом.

 

Gemini: Чому саме дизайн? Як давно ви захоплюєтеся цією сферою?

Тетяна: Це дуже цікава, та обширна тема, яка потребує не тільки творчого, а й професійного та ретельного підходу. Взагалі то у 2012 я закінчила архітектурний факультет по спеціальності “Дизайн архітектурного середовища”. Це не зовсім про графічний дизайн, але більшість знань мені все ж таки стали у нагоді.

 

Gemini: Що саме спонукало Вас стати 2D дизайнером?

Тетяна: Дизайном я займаюся скоріше епізодично. Взагалі я вирішила стати художником-ілюстратором. У цій сфері мені цікавіше. Зараз я вивчаю концепт дизайн для ігрової індустрії, та думаю і надалі рухатися цим напрямком.

 

Gemini: Як прийшла ідея з котами? Що вас надихнуло?

Тетяна: Коти займають особливе місце у моєму житті. Мені дуже імпонують ці тварини, з них і черпаю натхнення.

Gemini: Ваші коти такі різні, наче з різними характерами, чи мають вони свої імена та історії?

Тетяна: Саме так. Намагалася для кожного придумати персональний характер. От наприклад фіолетовий – він символ спокою, урівноваженості, “дзен”. З сердечками (жовтій кіт) символізує для мене радість і натхнення, блакитний – це релакс. Взагалі то хотілося їх якось прив’язати до настрою та часу доби.

 

Gemini: Що Вас спонукало прийняти участь в першому конкурсі для молодих художників, ілюстраторів та графічних дизайнерів?

Тетяна: Конкурси, це чудова нагода показати себе, особливо якщо ти молодий спеціаліст, або мама у декреті як у моєму випадку). Тож побачивши конкурс вирішила узяти участь, та випробувати свої сили.

 

Gemini: Які відчуття Ви відчули, побачивши вперше стакани To Go Gemini з зображенням ваших котів?

Тетяна: Якщо чесно, то наживо я ще їх не бачила, але чекаю з нетерпінням. Та це багато для мене значить. Завжди приємно спостерігати, як  те що ти робиш приносить користь.

 

Gemini: Що б Ви побажали учасникам, які зараз приймають участь у Другому національному конкурсі молодих художників, ілюстраторів та графічних дизайнерів?

Тетяна: Я бажаю ніколи не опускати руки, стукати у різні “двері”, ніколи не знаєш де тобі відчинять та будуть раді. 😉

 

Gemini: Наразі компанія Gemini проводить конкурс «Кавові історії» чи хотіли б Ви прийняти в ньому участь та розповісти свою кавову історію?

Тетяна: Як то кажуть, якщо буде час і натхнення – то обов’язково. Я ще раз дякую компанії Gemini за мою можливість проявити себе і за натхнення рухатися далі. ☺

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-