Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні

Популярності кави немає меж, і гарячий напій давно перевершив інші, після чого став модною і необхідною частиною життя, як одяг, взуття або їжа. Під чашку ароматної кави полягають багатомільйонні угоди, вирішуються ділові питання, завдання, і з цього напою починається ранок у великої кількості людей. Тому кав’ярні зараз вигідна справа, особливо по франчайзингу, де буде потрібно мінімум капіталовкладень, а прибуток високий.

Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні

Переваги роботи кав’ярні по франшизі

Кава надихає і додає енергії, вважається невід’ємною частиною зустрічей, семінарів, конференцій, розширюючи коло шанувальників з кожним днем ​​і додаючи нові заклади. Популярні бренди кав’ярень швидко розвиваються у великих і невеликих містах за допомогою франшизи – передачі прав на використання назви та інших особливостей марки за певну суму і при передачі невеликого відсотка прибутку.

Переваги істотні:

 1. довіру до перевіреного бренду без необхідності впровадження реклами;
 2. використання готової бізнес-програми, що допомагає заощадити час і сили на впровадження індивідуальної моделі і відповідно відразу отримувати прибуток;
 3. реклама входить в комплекс франшизи, тому не потрібно витрачати фінанси на просування;
 4. при необхідності, відома компанія допомагає підібрати місце для розташування кав’ярні, а також радить або наполягає на стилі оформлення, який робиться в фірмовому форматі;
 5. не потрібно підбирати і шукати обладнання та продукцію, адже бренд давно сформував знак якості і використовує тільки краще.

При складанні договору франшизи обидві сторони домовляються про взаємовигідні умови, внаслідок чого франчайзери зазвичай здійснюють допомогу в формуванні цінової політики та цілком підтримують протягом певного терміну.

Особливості роботи і рентабельність

Умови для співпраці по франшизі бувають різні, залежать від популярності бренду, формату надання послуг, асортименту та специфіки закладу – мобільна кав’ярня, стаціонарна або інші варіанти.

Головна особливість роботи по франшизі спостерігається відразу – франчайзер ділиться труднощами і проблемами, проте процес становлення відбувається швидше, у зв’язку з наявністю досвіду у сформованого бренду. Великий попит на каву породжує популярність і пропозиції, хоча конкуренція також величезна. Тому важливо вибрати оптимального франчайзера, здатного допомогти на найвищому рівні відразу влитися в процес і заробляти.

При цьому рентабельність роботи забезпечується в більшості випадків, пропонуючи небувалі перспективи розвитку та результати роботи досягають 300-500%. Для бажаючих відкрити невеликий і прибутковий бізнес, кав’ярня стане кращим рішенням, вигідним і надійним, з мінімальною кількістю підводних каменів і проблем. Тим більше, що проблем з вибором франчайзера також немає.

Чого очікувати від ринка кави в Україні

Еволюція кавового ринка в Україні

Blackfest Ukrainian Coffee Show

Помел кави

Який помел кави найкращий?

Популярні сорти кави на ринку

Причини невдач франчайзингових кав’ярень. Як не стати банкрутом

Матча-лате: напій зі схожими властивостями як у кави, при цьому такий же корисний як чай.

Як збільшити лояльність клієнтів до вашої кав’ярні

Зникнення кави: міф чи реальність?

Сезонність відкриття франчайзингових кав’ярень. Найкращий час для відкриття

Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні

Розказуємо, де в серпні можна спробувати новий шот Jägermeister Cold Brew та разом із цим класно провести вихідний вечір.

Який бюджет потрібен для відкриття прибуткової кав’ярні

Cold Brew Championship. Розповідаємо рецепт шоту, що додасть сил на всю ніч!

 • Центральний офіс

  м. Київ, вул. Антоновича, 172

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-