Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні

Популярності кави немає меж, і гарячий напій давно перевершив інші, після чого став модною і необхідною частиною життя, як одяг, взуття або їжа. Під чашку ароматної кави полягають багатомільйонні угоди, вирішуються ділові питання, завдання, і з цього напою починається ранок у великої кількості людей. Тому кав’ярні зараз вигідна справа, особливо по франчайзингу, де буде потрібно мінімум капіталовкладень, а прибуток високий.

Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні

Переваги роботи кав’ярні по франшизі

Кава надихає і додає енергії, вважається невід’ємною частиною зустрічей, семінарів, конференцій, розширюючи коло шанувальників з кожним днем ​​і додаючи нові заклади. Популярні бренди кав’ярень швидко розвиваються у великих і невеликих містах за допомогою франшизи – передачі прав на використання назви та інших особливостей марки за певну суму і при передачі невеликого відсотка прибутку.

Переваги істотні:

 1. довіру до перевіреного бренду без необхідності впровадження реклами;
 2. використання готової бізнес-програми, що допомагає заощадити час і сили на впровадження індивідуальної моделі і відповідно відразу отримувати прибуток;
 3. реклама входить в комплекс франшизи, тому не потрібно витрачати фінанси на просування;
 4. при необхідності, відома компанія допомагає підібрати місце для розташування кав’ярні, а також радить або наполягає на стилі оформлення, який робиться в фірмовому форматі;
 5. не потрібно підбирати і шукати обладнання та продукцію, адже бренд давно сформував знак якості і використовує тільки краще.

При складанні договору франшизи обидві сторони домовляються про взаємовигідні умови, внаслідок чого франчайзери зазвичай здійснюють допомогу в формуванні цінової політики та цілком підтримують протягом певного терміну.

Особливості роботи і рентабельність

Умови для співпраці по франшизі бувають різні, залежать від популярності бренду, формату надання послуг, асортименту та специфіки закладу – мобільна кав’ярня, стаціонарна або інші варіанти.

Головна особливість роботи по франшизі спостерігається відразу – франчайзер ділиться труднощами і проблемами, проте процес становлення відбувається швидше, у зв’язку з наявністю досвіду у сформованого бренду. Великий попит на каву породжує популярність і пропозиції, хоча конкуренція також величезна. Тому важливо вибрати оптимального франчайзера, здатного допомогти на найвищому рівні відразу влитися в процес і заробляти.

При цьому рентабельність роботи забезпечується в більшості випадків, пропонуючи небувалі перспективи розвитку та результати роботи досягають 300-500%. Для бажаючих відкрити невеликий і прибутковий бізнес, кав’ярня стане кращим рішенням, вигідним і надійним, з мінімальною кількістю підводних каменів і проблем. Тим більше, що проблем з вибором франчайзера також немає.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-