Матча-лате: напій зі схожими властивостями як у кави, при цьому такий же корисний як чай. > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Матча-лате: напій зі схожими властивостями як у кави, при цьому такий же корисний як чай.

Стара ворожнеча, що тягнеться між прихильниками кави і чаю, може нарешті закінчитися. Тепер є матча-лате, який сподобається і тим, й іншим.

 

Тренд на зелений напій почався кілька років тому. До цього моменту знали про матча тільки обрані – вегани і фанати Японії. В один момент про нього заговорили всі: популярні селебреті, фуд блогери і б’юті фахівці. Зараз матча можна замовити практично в усіх кав’ярнях, і її прихильників стає все більше. По виду матча-лате нагадує кавовий лате завдяки ніжній пінці з молока, хоча за своєю суттю є одним з корисних чаїв в світі.

Матча містить в 10 разів більше антиоксидантів, які протидіють старінню шкіри, ніж звичайний зелений чай. Він також відмінно функціонує в якості детоксу: виводить шкідливі речовини з організму, очищає його і сприяє поліпшенню загального обміну речовин. Матча додає сил і бадьорості протягом дня, при цьому її ефект спадає поступово. Саме через це напій вважається більш корисним і ефективним, ніж кава.

 

На думку однієї нашої колеги в Gemini Espresso, для неї кращий час для чашечки матча – за кілька годин до тренувань. Тоді в спортзал вона приходить активною, повною енергії й бажання викладатися на повну, навіть після робочого дня. А головне, ще й вистачає сил повернутися додому та зайнятися домашніми справами.

 

Матча в чистому вигляді має специфічний смак: комусь дуже подобається, а іншим – не заходить взагалі. Щоб зменшити гіркоту, краще готувати матча-лате на основі рослинного молока. Тваринного походження – перебиває особливий смак, а кокосове, ніжне і ненав’язливе, молоко навпаки підкреслює його.

 

Незвичайний зелений напій ви можете приготувати як у себе вдома, купивши матчу в інтернет магазині Gemini або випити в одній із наших кав’ярень. Насолоджуйтесь незвичайним смаком, а головне пам’ятайте – те, що корисно, може бути смачним. І матча-лате цьому твердженню яскравий приклад.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-