Матча-лате: напій зі схожими властивостями як у кави, при цьому такий же корисний як чай. > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Матча-лате: напій зі схожими властивостями як у кави, при цьому такий же корисний як чай.

Стара ворожнеча, що тягнеться між прихильниками кави і чаю, може нарешті закінчитися. Тепер є матча-лате, який сподобається і тим, й іншим.

 

Тренд на зелений напій почався кілька років тому. До цього моменту знали про матча тільки обрані – вегани і фанати Японії. В один момент про нього заговорили всі: популярні селебреті, фуд блогери і б’юті фахівці. Зараз матча можна замовити практично в усіх кав’ярнях, і її прихильників стає все більше. По виду матча-лате нагадує кавовий лате завдяки ніжній пінці з молока, хоча за своєю суттю є одним з корисних чаїв в світі.

Матча містить в 10 разів більше антиоксидантів, які протидіють старінню шкіри, ніж звичайний зелений чай. Він також відмінно функціонує в якості детоксу: виводить шкідливі речовини з організму, очищає його і сприяє поліпшенню загального обміну речовин. Матча додає сил і бадьорості протягом дня, при цьому її ефект спадає поступово. Саме через це напій вважається більш корисним і ефективним, ніж кава.

 

На думку однієї нашої колеги в Gemini Espresso, для неї кращий час для чашечки матча – за кілька годин до тренувань. Тоді в спортзал вона приходить активною, повною енергії й бажання викладатися на повну, навіть після робочого дня. А головне, ще й вистачає сил повернутися додому та зайнятися домашніми справами.

 

Матча в чистому вигляді має специфічний смак: комусь дуже подобається, а іншим – не заходить взагалі. Щоб зменшити гіркоту, краще готувати матча-лате на основі рослинного молока. Тваринного походження – перебиває особливий смак, а кокосове, ніжне і ненав’язливе, молоко навпаки підкреслює його.

 

Незвичайний зелений напій ви можете приготувати як у себе вдома, купивши матчу в інтернет магазині Gemini або випити в одній із наших кав’ярень. Насолоджуйтесь незвичайним смаком, а головне пам’ятайте – те, що корисно, може бути смачним. І матча-лате цьому твердженню яскравий приклад.

Чого очікувати від ринка кави в Україні

Еволюція кавового ринка в Україні

Blackfest Ukrainian Coffee Show

Помел кави

Який помел кави найкращий?

Популярні сорти кави на ринку

Причини невдач франчайзингових кав’ярень. Як не стати банкрутом

Матча-лате: напій зі схожими властивостями як у кави, при цьому такий же корисний як чай.

Як збільшити лояльність клієнтів до вашої кав’ярні

Зникнення кави: міф чи реальність?

Сезонність відкриття франчайзингових кав’ярень. Найкращий час для відкриття

Максимальні прибутки – при мінімальних інвестиціях, скільки заробляють франчайзингові кав’ярні

Розказуємо, де в серпні можна спробувати новий шот Jägermeister Cold Brew та разом із цим класно провести вихідний вечір.

Який бюджет потрібен для відкриття прибуткової кав’ярні

Cold Brew Championship. Розповідаємо рецепт шоту, що додасть сил на всю ніч!

 • Центральний офіс

  м. Київ, вул. Антоновича, 172

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-