Міфи про каву > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Міфи про каву

Протягом довгого часу люди часто стикаються з безліччю питань, що стосуються користі такого прекрасного напою як кава, вивчаючи його вплив на організм. Існує досить міфів, що лякають любителів випити чашечку кави, які з кожним роком намагаються розвіяти вчені й дослідники.

Головні особливості кави

Вживання кави рекомендується в помірних дозах, однак далеко не всім людям воно зможе принести користь – комусь буде достатньо маленької чашечки, а деякі без проблем для здоров’я п’ють кілька чашок в день. Основні позитивні властивості напою наступні:

 1. поліпшення пам’яті, швидкості реакції, метаболізму;
 2. зниження ризику розвитку різних захворювань;
 3. збільшення робочої ефективності.

Найякісніша є кава в зернах, вона має насичений смак і аромат. Чим більше обсмажена кава, тим менше спостерігається кількість кофеїну, який залежить також і від сорту.

 

 

Які є головні міфи про каву

Одним з поширених міфів є те, що кава викликає безсоння, і він частково може вважатися фактом, в залежності від того, наскільки часто людина вживає напій і від особистої чутливості. Однак в будь-якому разі не можна зловживати кофеїном, особливо після шести годин вечора.

Інші міфи наступні:

 1. зняття напруги – у багатьох випадках ефект зворотний, адже кава вважається напоєм що бадьорить;
 2. кави разом з сигаретою не найкраще рішення – нікотин значно швидше виводить кофеїн з організму, тому курці потребують такого поєднання частіше, ніж ті які не палять;
 3. протверезний ефект – кава не допоможе впоратися з похмільним синдромом і не сприяє протверезінню, навпаки – змішувати кофеїн і алкоголь дуже шкідливо для здоров’я;
 4. зневоднення організму – сечогінний ефект спостерігається, але він абсолютно незначний, а сама по собі кава на відмінному рівні насичує організм водою;
 5. призводить до залежності – кофеїн викликає звикання, але на легкому рівні, не загрожуючи організму в разі відмови;
 6. провокує розвиток онкологічних захворювань – кава має зворотний ефект, захищаючи організм від виникнення ракових клітин та інших захворювань.

При помірному вживанні кави, не спостерігається ніяких відхилень і проблем зі здоров’ям, а навпаки – організму надається допомога в різних ситуаціях і при деяких хворобах, додаючи ефективності в роботі та спортивних тренуваннях.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-