Нафта в чашці: венесуельська кава > читай статті на сайті Gemini.ua
Новини
Повернутися

Нафта в чашці: венесуельська кава

Кавова історія Венесуели почалася в 1730 році разом з мандрівниками з Франції. Практично відразу місцеве населення оцінило прибутковість подібного бізнесу, і кава стала другою по успішності експорту сировиною після нафти. Сьогоднішні об’єми кавового експорту наближаються до 60 тисяч тонн на рік, хоча ця цифра і не перевищує 1% світового кавового продажу. Даний бізнес в Венесуелі став настільки успішним, що місцеві турагентства навіть влаштовують спеціальні тури по провідним плантаціях з можливістю переночувати в польових умовах і насолодитися атмосферою по повній програмі.

Венесуела знаменита своїми сортами Арабіки. Зерна проходять вологу обробку, завдяки якій виробники можуть ретельно перевірити якість кожного і відібрати кращі для подальшої обробки дробильною установкою. Крім того, кавові зерна у Венесуелі ферментують, що робить їх красивими, гладкими і блискучими. Латиноамериканська кава відрізняється не тільки зовнішніми характеристиками, але і смаковими. Найбільш поширеними сортами венесуельського кави є: Трухільо, Тачира, Кукута, Меріда і Маракайбо.

Сорт Маракайбо отримав свою назву на честь порту-експортера, через який венесуельські моряки доставляють зерна в інші країни. Маракайбо легко впізнати по аромату і смаку, що нагадують сухе вино. Під час дегустації венесуельської кави ви відчуєте солодкуватий, але трохи окислений тонкий присмак кави. Незважаючи на свій насичений смак, напій не буде терпким і запам’ятається лише вишуканим ароматом.

Ще один елітний сорт кави, вироблений Венесуелою, – це Меріда. Він не дає терпкості, залишаючи лише солодкуватий післясмак. Тачира трохи грубіше Трухільо, а Кукута можна впізнати по виразному кислому присмаку. Сорти Каракас в основному експортуються до Франції та Іспанії, так що ви напевно вже встигли його спробувати під час літнього відпочинку в Європі. Дані сорти кави вважаються легкими. Хоч і більшість сортів венесуельської кави вирощується на кордоні з Колумбією, її сорти набагато м’якші і делікатніші.

У цій статті була розкрита кавова історія Венесуели. У нашій наступній статті ви дізнаєтеся про те, де знаходиться кавовий рай.

 • Центральний офіс

 • Телефони контакт-центру

  +380 (44) 239-55-88
  +380 (66) 239-55-88
  +380 (63) 239-55-88
  +380 (68) 239-55-88

 • Пошта для зв’язку

  [email protected]

 • Час роботи контакт-центру

  Пн - Пт: 09:00 - 18:00, Сб.Нд. — Вихідні

Зворотній зв'язок-